Wiadomości z Katowic

Przyjęcie na tarasie. Zadbaj o miłą atmosferę

  • Dodano: 2019-10-08 09:30

Nie tylko lato to idealny czas na przyjęcia organizowane na świeżym powietrzu. Także jesienią i wczesną wiosną mogą być one równie urokliwe. Co zrobić, aby zbudować taki klimat? Na co postawić, aby nasi goście czuli się dobrze i swobodnie? Oto cenne podpowiedzi.

Zadbaj o ciepłą atmosferę

Kiedy robi się odrobinę chłodniej, a Tobie zależy na imprezie na świeżym powietrzu, nie musisz z niej rezygnować. Wystarczy zainwestować w ogrzewacz gazowy lub po prostu go wypożyczyć. Wybrane modele zachwycają piękną wizją ognia i smukłym kształtem. W efekcie urządzenia takie dodatkowo dopełniają przestrzeń tarasu lub ogrodu, stają się jego atutem.

Dobrym przykładem jest ogrzewacz PATIO, który zasilany jest LPG. Praca takiego urządzenia na jednej butli może wynosić nawet 50 godzin. Palniki takie przestawia się bez trudu, mają one bowiem wbudowane cztery koła.

To rozwiązanie bardzo bezpieczne. W chwili nieumyślnego przewrócenia mechanizm antyprzechyłowy odcina dopływ gazu. To niezwykle ważne ze względu na przebywające w ogrodzie dzieci lub zwierzęta. Wbudowany został też system odcinania gazu w sytuacji jego zdmuchnięcia przez wiatr.

Dobra herbata dla gości

Zaskocz swoich bliskich samodzielnie skomponowanymi herbatami. Jesienne smaki umilą Wam wspólne chwile. Wybierz ulubione zioła, suszone owoce i inne aromatyczne dodatki. Razem celebrujcie czas wypoczynku. Niech Twoi goście poczują się wyjątkowo! Dodatkowo zaproponuj im wygodne poduszki, ciepłe i miłe w dotyku kocyki. Pokaż, że są dla Ciebie ważni!

Ogrzewacze gazowe możesz kupić na https://kratki.com/sklep/pl/category/32/ogrzewacze-gazowe

Oświetlenie zrobi klimat

W pewnym sensie ogrzewacz gazowy to już jeden ze sposobów na oświetlenie. Tańczące ogniki ognia i ich blask sprawią, że wieczór stanie się o wiele bardziej romantyczny i przyjemny. Warto jednak pomyśleć dodatkowo o innych rozwiązaniach.

Można rozwiesić dookoła stołu lub całego tarasu specjalne lampki ogrodowe. Bardzo często wykorzystywane są w ogródkach restauracyjnych, dlaczego wiec nie wykorzystać ich u siebie w ogrodzie. I to nie tylko podczas spotkań ze znajomymi! Są tak zbudowane, że możesz się nimi cieszyć także wtedy, kiedy organizujesz wieczór tylko dla siebie.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.