Wiadomości z Katowic

Śląski dealer KIA

  • Dodano: 2021-03-04 10:30

Śląsk jest doskonale skomunikowany z innymi regionami kraju. Usytuowanie, spora liczba miast i duże nagromadzenie ludności sprawia, że często przemieszczamy się w rejonach Aglomeracji Śląskiej. Nic więc dziwnego, że w regionie działa wiele salonów samochodowych posiadających w swoich ofertach auta o różnej rozpiętości cenowej. W tym artykule chcemy przyjrzeć się bliżej jednemu z lokalnych dealerów działających na śląskim rynku od wielu lat.

KIA dealer Śląsk

Relatywnie niewiele jest firm, które zostały utworzone w latach 90 minionego wieku i wciąż istnieją na rynku, a mało tego coraz lepiej sobie radzą. Przykładem takiej firmy może być dobrze znany lokalnym fanom motoryzacji Dealer KIA Śląsk Etrans. Początki firmy sięgają roku 1995 i od tego czasu firma nieprzerwanie funkcjonuje na lokalnym rynku sprzedaży samochodów nowych i używanych. Co istotne mamy tutaj do czynienia z Autoryzowanym Salonem i Serwisem KIA, więc nie tylko zakupi tam auta tej marki, ale również dokonamy napraw. Fakt, że jest to autoryzowany serwis ma duże znaczenie gdy jesteśmy zainteresowani zakupem samochodów używanych. Kupując auta w takich miejscach mamy pewność, że są one należycie sprawdzone i nie zepsują się po wyjechaniu za bramę. Oferta Etrans KIA to również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do samochodów KIA i atrakcyjna oferta finansowania, która pozwala na zakup auta bez dużej wstępnej opłaty, ale o samym finansowaniu znajdą Państwo więcej informacji na stronie https://etrans.pl/

Co istotne Etrans znany jest z fachowej obsługi, która jest doceniana przez klientów co widać w licznych opiniach dostępnych w Google. Jednocześnie Etrans może pochwalić się zdobyciem w 2020 głównej nagrody w Orłach Motoryzacji. Jeżeli posiadasz w swoim garażu samochód marki KIA możesz również próbować sprzedać go do Etrans, firma skupuje wybrane samochody.

KIA

Powiedzmy może parę słów o samej firmie KIA i o tym dla kogo produkowane są auta przez ten koncern. KIA to firma powstała w roku 1944 w Seulu stolicy Korei Południowej. Zajmuje się produkcją samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Marka KIA jest częścią Hyundai Motor Group i może pochwalić się przychodami na poziomie 50 mld dolarów w jednym roku. Mało osób wie, że KIA w swojej historii miała własnego FIATa, a konkretnie model 124. był to samochód klasy kompaktowej skierowany na lokalny rynek.

Historia firmy jest ciekawa i jak w przypadku każdego biznesu były chwile lepsze i gorsze, a ostatecznie jest to jeden z popularniejszych producentów aut na świecie. Ekspansja marki na świat rozpoczęła się na dobre bardzo blisko naszych granic w słowackiej Żylinie, gdzie wyprodukowano auto specjalnie stworzone pod europejski rynek. Kolejne lata były dalszą globalizacją marki, aż do stanu obecnego gdzie samochody KIA dostępne są na większości kontynentów.

Tak samo jak zmienia się motoryzacja tak samo samo zmieniają się auta KIA. Firma nie przygląda się biernie elektryfikacji rynku i już w roku 2011 na potrzeby rynku wewnętrznego stworzono KIA RAY, samochodem elektrycznym stworzonym z myślą o rynku globalnym była KIA SOUL. W ostatnich latach pojawia się kolejna generacja tego auta i jest to dopiero początek zmian jakie szykuje nam KIA. Koncern zapowiedział, że do 2027 roku pojawi się kolejnych 7 samochodów o napędzie elektryczny. Świat ewidentnie zmierza w kierunku aut elektrycznych i KIA nie chce pozostawać w tyle. JEdno jest pewne, niezależnie jakie będą nowe auta od KIA, będzie można je zakupić w śląskim salonie KIA Etrans, do którego serdecznie zapraszamy. 
 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.