Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Szkolenia biznesowe Katowice

  • Dodano: 2019-05-27 11:45

Katowice to dynamicznie rozwijające się miasto. Biznesowe serce całego regionu. Coraz więcej firm podchodzi profesjonalnie do prowadzenia biznesu i dba o rozwój swoich pracowników poprzez szkolenia. Jest to kluczowe zwłaszcza teraz, gdy tak trudno znaleźć dobrych pracowników na rynku. Równie trudno jest znaleźć dobrą firmę szkoleniową w Katowicach. Podpowiadamy jak to zrobić.

Naukowcy z University of Chicago zbadali publikacje z ostatnich 60 lat i doszli do wniosku, że mniejsze zespoły (najwyżej kilkunastoosobowe) miały znacznie większe szanse na wprowadzenie nowych pomysłów do nauki i technologii niż duże zespoły (powyżej 20 osób). Okazało się, że małe zespoły są innowacyjne i przełomowe, duże natomiast bardziej konserwatywne w działaniu, częściej rozwijające i konsolidujące istniejącą wiedzę.

Wybierając firmę szkoleniową zwróć uwagę na jej know-how. Wiadomo, że warto inwestować w szkolenia nie tylko dotyczące współpracy zespołowej. Wybór właściwej firmy szkoleniowej nie jest łatwy. Rynek szkoleniowy w Katowicach  jest konkurencyjny. Łatwo popełnić błąd. Dlatego wybierając firmę szkoleniową do współpracy unikajmy takich, które swoje rozwiązania opierają wyłącznie na doświadczeniach pojedynczych osób: trenerach czy menedżerach. Lepszą decyzją będzie zdecydowanie się na firmę, która projektuje swoje szkolenia i warsztaty w oparciu o rzetelne, zweryfikowane wyniki badań. – Rzeczywiście, takie podejście daje gwarancję, że różne formaty i narzędzia szkoleniowe zadziałają niezależnie od branży. Mamy nad tym kontrolę, bo wiemy jakie mechanizmy psychologiczne stoją za poszczególnymi technikami, bo są one zweryfikowane nie tylko przez naukę, ale i rynek – mówi Piotr Juszczak, psycholog społeczny i partner w firmie szkoleniowej Delta Training.

Firma istnieje nieprzerwanie na rynku ponad 10 lat i specjalizuje się w szkoleniach szytych na miarę głównie dla korporacyjnych klientów. Firma była wielokrotnie nagradzana. Delta Training prowadzi szkolenia sprzedażowe, szkolenia menedżerskie, szkolenia dotyczące integracji zespołu i z rozwoju osobistego. Dodatkowo wydzielony zespół konsultantów odpowiada za realizację procesów Assessment i Development Center oraz feedback 360 stopni.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.