Wiadomości z Katowic

Tanie przesyłki kurierskie na wyciągnięcie ręki

  • Dodano: 2021-06-17 09:15

Nadawanie i odbieranie przesyłek weszło już nam w krew. W dzisiejszych czasach jednak można zaobserwować wzrost tego typu rozwiązań. Wszystko dlatego, że pojawiły się zakupy przez Internet, które szturmem zdobyły serca ludzi i są już szalenie popularnym rozwiązaniem. W Internecie działalność rozpoczyna coraz większa liczba sklepów. A każdy z nich stara się być konkurencyjny i dotrzeć do jak największej liczby klientów. Dotyczy to też kwestii przesyłek. Nadawanie przesyłek w sposób wygodny i szybki właśnie dlatego stało się bardzo ważne. Niezależnie od tego, czy nadajesz paczki jako osoba prywatna czy w ramach obowiązków zawodowych lub w ramach wręcz prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej - przyda ci się sposób łatwy i szybki na to, by nadawać paczki bez większych problemów i zbędnego tracenia czasu.

  1. Komfortowe nadawanie paczek
  2. Nadawanie paczki w Paczkomacie
  3. Aplikacja w telefonie InPost Mobile
  4. "Szybkie Nadania"

Wygodne nadawanie przesyłek

Przesyłki można nadawać szybko i wygodnie. Możesz na dobre zapomnieć o długotrwałym i męczącym staniu w kolejkach, wypełnianiu dokumentów czy tworzeniu fizycznych etykiet. Niegdyś to wszystko było niezbędne, ale czasy się zmieniły. Teraz tanie przesyłki kurierskie dostępne są na wyciągnięcie ręki. A paczki nadawać możesz o każdej porze. We wszystkim tym może ci pomóc nowoczesna technologia, a także InPost, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i stara się robić wszystko, by klientom było jak najbardziej komfortowo.

Jak nadać paczkę w Paczkomacie?

Nie da się ukryć - Paczkomaty zrewolucjonizowały obszar przesyłek kurierskich. To bardzo komfortowe rozwiązanie, które pozwala na wygodne nadawanie paczek i odbieranie ich zawsze wtedy, gdy będzie to najbardziej dogodne. Nie trzeba już czekać na kuriera i dostosowywać swojego trybu życia do godzin pracy kuriera. A obecnie można też bardzo szybo nadawać paczki w Paczkomacie. W jaki sposób?

Za pomocą aplikacji InPost Mobile

Pierwszym sposobem jest ten z użyciem aplikacji. To bardzo proste! Najpierw wybierz ikonkę Nadaj - ikonka ta ma strzałkę. Później zaznacz formę przesyłki, a także uzupełnij potrzebne dane - odbiorcy i nadawcy. Potem wystarczy już tylko opłacić bezpiecznie przesyłkę, także to zrobisz przez telefon. Otrzymasz w ten sposób kod, który wpiszesz lub zeskanujesz w Paczkomacie. Teraz w przypadku nadania wystarczy umieścić paczkę w Paczkomacie i gotowe.

Za pomocą "Szybkich Nadań"

W przypadku Szybkich Nadań sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy wejść na stronę inpost.pl/SzybkieNadania/. Potem trzeba uzupełnić dane, opłacić etykietę i wydrukować ją. Następnie przyklejasz ją na paczce, którą chcesz nadać, skanujesz kod w Paczkomacie i umieszczasz paczkę w Paczkomacie. Gotowe!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.