Wiadomości z Katowic

W Orange nie musisz pamiętać o doładowaniu konta

  • Dodano: 2023-03-21 08:15, aktualizacja: 2023-03-24 10:34

Orange daje swoim klientom bardzo szeroki wybór kanałów doładowania konta. Dzięki temu można wygodnie zasilić swój numer praktycznie w każdym miejscu. W sklepie, na stacji benzynowej, w bankomacie – a także przez internet, czyli bez wychodzenia z domu, pracy lub autobusu. To jednak nie koniec możliwości. Okazuje się bowiem, że operator znalazł sposób nawet na to, jak doładować swoje konto w Orange bez konieczności pamiętania o kupieniu kodu zasilającego.

Jak doładować konto w Orange bez pamiętania o doładowaniu?

Jedna z najnowszych usług dostępnych dla klientów Orange na kartę to prawdziwa rewolucja wśród opcji doładowań. Mowa o Autodoładowaniu Orange, czyli zdecydowanie najwygodniejszej metodzie na to, jak doładować konto w Orange. 

Z Autodoładowaniem nie musisz już pamiętać o regularnym zasilaniu swojego numeru. Usługa automatycznie zasila Twoje konto, gdy jego stan spadnie poniżej ustalonej przez Ciebie kwoty. Po prostu dostajesz SMS-a z informacją, że konto zostało doładowane. Pieniądze na wykonanie doładowania zostają pobrane z Twojej karty płatniczej. Nie musisz zatem ani iść do sklepu po kod, ani nawet zatwierdzać płatności – mimo tego przebiega ona w stu procentach bezpiecznie.

Autodoładowanie to nie tylko ciekawy sposób na to, jak szybko doładować swoje konto Orange, ale również – jak dopilnować, by wszyscy Twoi bliscy mieli zawsze za co dzwonić i SMS-ować. Każda osoba, która stanowi pieczę nad paroma numerami, np. swoich dzieci czy dziadków, doskonale wie, jak męczące bywa zasilanie każdego telefonu z osobna. A i tak nieraz się zdarza, że po zadzwonieniu do babci słyszysz: dobrze, że dzwonisz, bo mi się znowu skończyło doładowanie. Autodoładowanie Orange możesz włączyć nawet dla kilku numerów, zatem już zawsze pozostaniecie w kontakcie!

Autodoładowanie Orange – jak włączyć usługę?

OK, ale jak doładować konto w Orange tak, by włączyć Autodoładowanie? To bardzo proste. Zaczynasz od zarejestrowania się na stronie doladowania.orange.pl. Następnie logujesz się i przechodzisz do sekcji Autodoładowanie, gdzie ustawiasz interesujące Cię parametry usługi. Wskazujesz zatem:

  • numer telefonu, dla którego chcesz włączyć Autodoładowanie Orange – lub kilka numerów,
  • kwotę, jaką ma być zasilany dany telefon,
  • stan konta, poniżej którego usługa ma doładowywać konkretny numer telefonu.

Nie musisz się długo zastanawiać nad tym, jaka kwota doładowania czy minimalny stan konta będą idealne, bo w razie czego możesz w każdej chwili zmienić te parametry. W kolejnym kroku już tylko dodajesz i zapisujesz dane karty płatniczej, z której mają być pobierane pieniądze na doładowanie – to wszystko! Od tego momentu Autodoładowanie Orange będzie już zajmować się zasilaniem wskazanych numerów za Ciebie dopóty, dopóki nie wyłączysz usługi w swoim koncie klienta.

Pamiętaj – Autodoładowanie Orange jest bezpłatne. Z Twojego konta w banku nie zostanie zatem pobrana ani złotówka powyżej wartości doładowania!

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.