Katalog firm

dodaj firmę

Cinema City - Punkt 44 Katowice

Adres i telefon

Akceptujemy karty płatnicze Akceptujemy karty płatnicze ul. Gliwicka 44
40-079 Katowice
Godziny otwarcia: 10:30 - 22:45
  • Poniedziałek: 10:30 - 22:45
  • Wtorek: 10:30 - 22:45
  • Środa: 10:30 - 22:45
  • Czwartek: 10:30 - 22:45
  • Piątek: 10:30 - 22:45
  • Sobota: 9:30 - 22:30
  • Niedziela: 9:30 - 22:30

Oferta

Kino Cinema City Punkt 44 mieszczące się w wolnostojącym budynku Centrum Rozrywki, działa od lipca 2002 roku. Ten nowoczesny multipleks, w skład którego wchodzi 13 klimatyzowanych sal kinowych i jedna sala IMAX, wyposażony jest w najwyższej klasy systemy dźwiękowe, najwygodniejsze fotele kinowe i najnowocześniejszą dostępną technologię projekcji filmów, mieści jednocześnie ponad 2800 widzów.

Do dyspozycji naszych Klientów jest kawiarnia Cinema Cafe oraz kinowy bar z szeroką ofertą produktów.

Na terenie kina istnieje możliwość zakupu biletów zarówno w kasach jak i w Biletomatach (płatność kartą).

W Cinema City Punkt 44 znajduje się wielkoformatowe, jedyne na terenie Śląska kino IMAX®. Marka IMAX® znana jest na całym świecie i jest synonimem najwyższej jakości trójwymiaru. Technologia IMAX® 3D zapewnia najwyższą jasność, przejrzystość i głębię obrazu dzięki czemu widz ma wrażenie, iż znajduje się w centrum filmowych wydarzeń. Najnowocześniejsza technologia dźwięku wyostrza zmysły, pozwala usłyszeć i poczuć siłę IMAX ®. Kino IMAX ® zabiera widzów w podróż do granic wyobraźni i nowego wymiaru rozrywki, pobudza zmysły i urzeka.


Kino posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych takie jak specjalne miejsca na każdej z sal kinowych, osobną toaletę z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych oraz możliwość wejścia do kina z psem przewodnikiem.


W kinie dostępna jest strefa Game Zone – specjalna przestrzeń, w której znajduje się szeroka oferta gier i zabaw przeznaczonych zarówno dla młodzieży jak i rodzin. Game Zone usytuowane jest po lewej stronie, w pobliżu głównego wejścia do Punktu 44.

Galeria

Polecenia (1)

Dodaj polecenie
  • Bardzo fajne kino i nie takie tłoczne jak w SCC. Warto tam chodzić.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.