Katalog firm

dodaj firmę

Zarząd Transportu Metropolitalnego Katowice

Adres i telefon

ul. Barbary 21a
40-053 Katowice
Godziny otwarcia: 7:00 - 15:00
otwarte
 • Poniedziałek: 7:00 - 15:00
 • Wtorek: 7:00 - 15:00
 • Środa: 7:00 - 15:00
 • Czwartek: 7:00 - 15:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00
 • Sobota: nieczynne
 • Niedziela: nieczynne

Oferta

Zarząd Transportu Metropolitalnego został powołany uchwałą przez Zgromadzenie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii w listopadzie 2017 roku, a 1 stycznia 2019 roku przejął obowiązki trzech poprzednich organizatorów transportu zbiorowego.

Połączenie tych systemów komunikacji miejskiej działających na terenie Śląska i Zagłębia w jedno przedsiębiorstwo spowodowało, że pod wieloma względami ZTM jest największym organizatorem transportu w Polsce.

Obsługujemy teren 56 miast i gmin, łącząc najważniejsze ośrodki województwa śląskiego. Codziennie na terenie Śląska i Zagłębia kursuje 1500 autobusów, tramwajów i trolejbusów pod szyldem ZTM. 460 linii obsługuje 7 tys. przystanków pokonując ponad 100 milionów kilometrów rocznie. Codziennie rozwijamy naszą ofertę i podnosimy jakość świadczonych usług. Cieszymy się, że nasze starania spotykają się z tak pozytywnym odbiorem ze strony pasażerów - 92% korzystając z naszych usług pozytywnie ocenia ich standard. Dziękujemy!

Galeria

Polecenia (2)

Dodaj polecenie
 • Zarząd Transportu Metropolitalnego działa na rzecz poprawnej działalności transportu miejskiego aglomeracji Śląskiej organizując komunikację na ich terenie oraz do miejscowości ościennych. Skuteczność tej komunikacji to pilnowanie rachunku ekonomicznego, skutecznej odpłatności a co zatem idzie zwrotu kosztów eksploatacji i remontów taboru samochodowego. Wielkie znaczenie ma w tej działalności Zarządu ma Wydział Windykacji z Naczelnikiem Tomaszem Żyła, którego osobowość i kultura osobista jest na najwyższym poziomie. Dogłębne i indywidualne podejście do spraw i wyjaśnienie dotyczące dodatkowych opłat np. za (bilet połówkowy) który został skasowany w pośpiechu przez młodego człowieka (syna) na terenie Gliwic jest godne podziwu i naśladowania przez wszystkich pracowników Urzędów w całym Kraju. Gratulacje za wzorowe podejście do sprawy i wdzięczność rodziców jest tu uzasadniona.

  Co byś zmienił w firmie?   Jako uczestnicy i odbiorcy usług transportowych gdzie pośpiech nie jest dobrym doradcą w sprawach regulowania opłaty za przejazd czyli kasowany (prawidłowy bilet) zwracam się do egzekutorów kontrolerów aby nie traktowali wszystkich pasażerów jako notorycznych oszustów czy przestępców.Szczególnie gdy mają do czynienia z zabieganymi i śpieszącymi się młodymi ludźmi. Na etapie obecnej działalności Wydziału Windykacji z Naczelnikiem Tomaszem Żyła należało by tylko pracownikom życzyć dalszej owocnej, dobrej i spokojnej pracy.

  Data skorzystania z usługi:   2020-11-18

 • Zarząd Transportu Metropolitalnego posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Katowic od 2016 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Napisali o nas

12następna »

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.