Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Kalendarz wydarzeń

  • 2017-09-16 20:00

  • Spod Pomnika Powstańców Śląskich

Impreza już się odbyła.

Nightskating Katowice

Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe "Green" zaprasza na kolejny przejazd z cyklu Nightskating. Już 16 września ruszymy ulicami Katowic na rolkach.

Trasa jest dość wymagająca ale dobrze znana rolkarzom, którzy brali już udział w naszych przejazdach. Długość trasy około 18 km. Rozpoczęcie przejazdu o godzinie 20:00 spod Pomnika Powstańców Śląskich Zakończenie przejazdu Pomnik Powstańców Śląskich godzina 22:30. Mapa Szczegółowa: https://drive.google.com/open?id=1834UcsP32nlpVjpKbZhXlUvn3YE&usp=sharing

Wszystkim uczestnikom zalecamy kask oraz komplet ochraniaczy. Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach. Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.

Od godziny 19:00 w miejscu startu przejazdu nightskating odbywać się będą darmowe szkolenia z jazdy na rolkach oraz będzie dostępna wypożyczalnia sprzętu. Równo o godzinie 20:00 ruszamy z przejazdem!


Wszystkim uczestnikom zalecamy kask oraz komplet ochraniaczy. Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach.

Nightskating Katowice
  • 2017-09-16 20:00

  • Spod Pomnika Powstańców Śląskich

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.