Wiadomości z Katowic

Akcja rodem z NHL. Pluszaki dla GCZD podczas meczu hokejowego GKS-u!

  • Dodano: 2019-01-24 16:30

Już w piątek hokejowe derby GieKSy i GKS Tychy. Klub organizuje znane z NHL Teddy Bear Toss. Przynieście niepotrzebne pluszaki na mecz – trafią do małych pacjentów Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka!

Ten weekend rozpocznie się od święta dla fanów hokeja. Na derbowy mecz katowickiej GieKSy z GKS-em Tychy bilety dawno wykupione, co świadczy o randze sportowego wydarzenia. Do ściągających tłumnie fanów czarnego krążka apel wystosowali zawodnicy TAURON KH GKS Katowice.

Każdy, kto ma w domu zbędne pluszowe maskotki i chciałby je podarować małym pacjentom w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II w Katowicach będzie miał ku temu najlepszą okazję. Gdy tylko gospodarze spotkania wbiją pierwszego gola na lodowisko polecą z trybun kolorowe pluszaki. To znana z amerykańskiej ligi hokejowej akcja zwana Teddy Bear Toss.

Dodajmy, że piątkowe spotkanie w Spodku, które rozpocznie się równo o 18.30 jest najważniejszym meczem sezonu zasadniczego Polskiej Hokej Ligi, który z dużym prawdopodobieństwem przesądzi o pierwszym miejscu tabeli przed rozpoczęciem play-off.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.