Wiadomości z Katowic

Baza "Jedzenie na wynos"

  • Dodano: 2020-04-28 07:15, aktualizacja: 2020-04-28 07:52

Ze względu na obowiązek zamknięcia podmiotów gastronomicznych i restauracyjnych wiele firm z Katowic działających w tej branży znalazło się w trudnej sytuacji finansowej.

Aktualnie obowiązujące przepisy dopuszczają jednak dostarczenie sprzedaż jedzenia na wynos.

Dlatego tworzymy bazę katowickich firm, które dostarczają jedzenie na wynos w naszym mieście. Tak utworzoną bazę udostępniamy mieszkańcom za pomocą naszych kanałów informacyjnych. Takie działania pozwolą części firm przynajmniej w pewnym stopniu zrekompensować ponoszone straty, a z drugiej strony mieszkańcy, którzy zgodnie z rekomendacjami lekarzy nie chcą wychodzić z domów, zyskają możliwość otrzymanie jedzenia pod drzwi – podkreśla Marcin Krupa, prezydent Katowice.

Baza "Jedzenie na wynos" [ostatnia aktualizacja: 20.03.2020r. godz. 15.00]:

Baza "Jedzenie na wynos"

>>> jeśli chcesz znaleźć lokal blisko siebie, sprawdzić czy jest ulubiona knajpka lub po prostu czegoś szukasz w pliku - kliknij ctr+f, będziesz mógł wyszukać interesującej Cię frazy :)

Wszystkie chętne firmy, które dostarczają jedzenie na wynos w Katowicach prosimy o wysłanie maila do Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Katowice.

k@katowice.eu z tematem „JEDZENIE NA WYNOS”

W mailu prosimy podać nazwę firmy, jej adres, mail, stronę www (jeśli firma posiada) oraz telefon – by ułatwić zainteresowanym mieszkańcom kontakt.

Google NewsSubskrybuj mojeKatowice.pl z Google News

Komentarze (1)    dodaj »

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również