Wiadomości z Katowic

Biblioteka Planszówek w Miejskiej Bibliotece Publicznej!

  • Dodano: 2020-10-07 14:00

Dzięki głosom poparcia Czytelników, udzielonym podczas głosowania w ubiegłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego, Miejska Biblioteka Publiczna może już otworzyć Bibliotekę planszówek!

Coś dla fanów planszówek!

W poniedziałek, 5 października 2020 r., do wypożyczalni gier w Filii nr 17 dołączy kolejnych osiem miejscówek. Miłośników posiadówek nad planszami zapraszamy do Filii nr 3, 10, 11, 14, 19, 26, 27 i 30, gdzie wypożyczą nowe, ale też i dobrze znane od lat tytuły. Znajdzie się coś dla żądnej przygód młodzieży, dla dzieci lubiących wesołe zabawy, ale i dla dorosłych, którzy chcą spędzić czas przy dobrej fabule!

Katalog gier dostępny będzie od 5 października w elektronicznym Katalogu OPAC; tam też będzie można gry rezerwować i zamawiać. Przed wypożyczaniem MBP prosi o zapoznanie się z regulaminem, który będzie już wkrótce dostępny na stronie MBP oraz we wszystkich Bibliotekach planszówek. Informacji o zasadach wypożyczania gier udzielają również pracownicy filii, w których działają wypożyczalnie. Informacje o planszówkach w bibliotece będą udostępniane na bieżąco, więc warto zaglądać na stronę MBP.

Biblioteka Planszówek w Miejskiej Bibliotece Publicznej!

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.