Wiadomości z Katowic

Defilada w Katowicach - Święto Wojska Polskiego [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2019-08-15 17:15, aktualizacja: 2019-08-18 21:29

Tłum ludzi zebrał się w centrum Katowic, by podziwiać wielką defiladę polskiej armii i służb mundurowych, którą uczczono Święto Wojska Polskiego oraz stulecie Powstań Śląskich. Byliśmy tam i mamy zdjęcia.
 

Długie przygotowania

Przygotowania do defilady były długie, kilka dni temu przeprowadzono próbny przemarsz wojsk, który także relacjonowaliśmy (przeczytasz o nim tutaj). Dziś kilka tysięcy osób i kilkaset pojazdów - kołowych, gąsienicowych i latających, zaprezentowano w kilkukilometrowym pochodzie ciągnącym najważniejszymi miejskimi arteriami miasta. 
 

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj »

  • gosiak

    Było super

  • Aneta

    Nie tylko pociągi były przepełnione. Autobusy i tramwaje również. Komunikacja fatalna. Ale największa porażką był piknik militarny po defiladzie. Dwie bramy wejściowe. Tłumy ludzi i informacja po 15 minutach: "nie wpuszczamy do odwołania". Skoro spodziewali się ok. 100 tys. widzów, to mogli ten piknik zorganizować na jakimś większym terenie. Jedna wielka kpina!!! A sama defilada była super.

  • jaro

    Defilada robiła wrażenie, niestety wiele osób zrezygnowało by ją zobaczyć bo nie weszli do przepełnionych pociągów. Dla Koleji Śląskich należy się czerwona kartka! Fatalna komunikacja!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.