Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Egurrola Challenge w Katowicach - Agustin Egurrola zaprasza na turniej tańca

  • Dodano: 2020-02-06 10:45

Już 8 lutego scena w Silesia City Center zostanie opanowana przez tancerzy szkoły tańca Agustina Egurroli.

Uczestnicy Egurrola Challenge już po raz kolejny podzielą się z publicznością swoją taneczną pasją pokazując, czego nauczyli się w ciągu ostatniego semestru i walcząc o medale, puchary oraz nagrody. 

Turniej Egurrola Challenge to wyjątkowa szansa, aby zapoznać się z niezwykłym światem tańca i poczuć radość oraz energię, jakie z niego płyną. Podczas zbliżającej się edycji tego wydarzenia nie zabraknie pasji i ogromnych emocji związanych z rywalizacją o miano najlepszych grup i solistów. Na scenie w Silesia City Center pojawią się doświadczeni tancerze szkoły Egurrola Dance Studio, a także ci, którzy dopiero zaczynają swoją taneczną karierę. Wszyscy zawalczą o miejsce na podium, a zwycięzcy zostaną nagrodzeni medalami, pucharami oraz nagrodami rzeczowymi. Przez cały dzień będziemy podziwiać takie style taneczne jak hip hop, taniec jazzowy oraz nowoczesny. Agustin Egurrola – założyciel szkół Egurrola Dance Studio, choreograf i tancerz przewidział na ten wyjątkowy czas również mnóstwo niespodzianek i atrakcji dla publiczności.

Jestem bardzo podekscytowany nadchodzącym turniejem Egurrola Challenge. To wydarzenie, które na pewno pozytywnie wszystkich zaskoczy! Będzie wyjątkowe nie tylko dla uczestników, którzy zaprezentują swoje umiejętności zdobyte w czasie ostatniego semestru, ale także dla publiczności, która zyska możliwość spędzenia czasu w świecie pełnym emocji, bez których my, tancerze, nie wyobrażamy sobie życia. Ten dzień wyjątkowy będzie również dla mnie, ponieważ nic nie daje mi tyle satysfakcji, co świętowanie sukcesów tancerzy Egurrola Dance Studio i widok uśmiechów na ich twarzach po zakończonym występie – mówi Agustin Egurrola

Zapraszamy do wspólnego dopingowania młodych zawodników i podziwiania ekscytujących pokazów specjalnych. To będzie wyjątkowe widowisko! Musicie być tam z nami!


8.02.2020 r.
Silesia City Center, Plac Śląski, ul. Chorzowska 107

Wstęp wolny!
Więcej informacji na www.egurrola.comPatronem medialnym wydarzenia jest portal mojeKatowice.pl.
Patronat portalu mojeKatowice.pl

Egurrola Challenge w Katowicach - Agustin Egurrola zaprasza na turniej tańca

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.