Wiadomości z Katowic

Galeria Artystyczna 2020

  • Dodano: 2020-03-03 08:15, aktualizacja: 2020-03-03 08:25

Od 2004 roku w Galerii Artystycznej Miasta Katowice odsłaniane są popiersia znanych i zasłużonych dla Katowic twórców i artystów.

Podczas uroczystości urodzinowych miasta, w roku ubiegłym, przy pl. Grunwaldzkim odsłonięto rzeźbę przedstawiającą wspaniałego aktora Bernarda Krawczyka.

W tym roku również można zagłosować na jedną z kandydatur zgłoszonych przez lokalne środowisko twórcze. Aby wziąć udział w plebiscycie, można zagłosować za pośrednictwem miejskiej strony: www.katowice.eu

Usługa głosowania jest aktywna do 31 marca

Można też wypełnić kupon ankietowy zamieszczony w marcowym wydaniu „Naszych Katowic". Przy podliczaniu głosów będą brane pod uwagę jedynie oryginały kuponów, nie ich kserokopie. Najpóźniej do 31 marca kupon należy przesłać do Urzędu Miasta Katowice, korzystając z jednej z możliwości:

– dostarczyć kupon do Centrum Informacji Turystycznej przy Rynku 13,

– lub wysyłając kupon pod adresem: Urząd Miasta Katowice, ul. Młyńska 4, 40-098 Katowice z dopiskiem „Galeria Artystyczna 2020".

Wyniki zostaną ogłoszone w kwietniu, a uroczyste odsłonięcie pomnika przy pl. Grunwaldzkim odbędzie się w połowie września podczas obchodów kolejnej rocznicy nadania Katowicom praw miejskich.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.