Wiadomości z Katowic

GRAND PRIX w biznesie

  • Dodano: 2012-05-23 13:15

Jak kierować biznesem, aby odnieść sukces? Jak pokonać konkurencję i własne słabości? Na te pytania odpowiedzą eksperci Banku Ochrony Środowiska oraz goście specjalni – Jacek Rozenek i Krzysztof Hołowczyc – na konferencji „GRAND PRIX w biznesie”, która odbędzie się 24 maja w Hotelu Monopol w Katowicach. 

 
Przedsiębiorcy oraz eksperci, którzy wezmą udział w konferencji będą dyskutować o tym, jak dostosować strategię swojego przedsiębiorstwa do niepewnego otoczenia biznesowego i poszukiwać odpowiedzi na pytanie, jak pewną ręką poprowadzić swoją firmę do sukcesu. 
 
Agenda spotkania obejmuje dwie części: warsztatową oraz rozrywkową. Wśród poruszanych tematów znajdą się m.in.: Bezpiecznie, ale dynamicznie, szybko ale skutecznie – jakimi prawami rządzi się biznes i co mają z tym wspólnego wyścigi samochodowe (Krzysztof Hołowczyc, kierowca rajdowy i biznesmen), Turbostrategia – o tuningu potencjału w biznesie (Jacek Rozenek, osobisty trener i coach biznesowy), Z nawigacją po krętych drogach sytuacji gospodarczej (Łukasz Tarnawa, Główny Ekonomista BOŚ Banku) oraz Eko-napęd, czyli doładuj firmę ekologią (Barbara Cyganik, Dyrektor Centrum Korporacyjnego BOŚ Banku w Katowicach). W ramach części rozrywkowej uczestnicy będą mieli szansę sprawdzić się na torze Formuły 1 dzięki jeździe na symulatorach.
 
Patronem medialnym oraz Współorganizatorem Konferencji „GRAND PRIX w biznesie” jest Puls Biznesu. Szczegóły i agenda wydarzenia dostępne są na stronach internetowych www.bosbankdlafirm.pl/grandprix oraz http://www.grandprixwbiznesie.pb.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również