Wiadomości z Katowic

Jak ustrzec się oszustów - program telewizyjny nie tylko dla seniorów!

  • Dodano: 2020-10-28 08:00, aktualizacja: 2020-11-03 07:00

Wychodząc naprzeciw nowym okolicznościom w jakich się znajdujemy w czasie pandemii, kiedy bezpośrednie spotkania z seniorami obecnie są ograniczone lub niemożliwe, katowiccy policjanci wraz z partnerami podjęli współpracę z telewizją TVS w ramach projektu „Srebrne Katowice”.

Za pośrednictwem telewizji i krótkich reportaży Policja edukuje w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa m.in.: w domu, przez telefon, w przestrzeni publicznej, przeciwpożarowego, finansowego, socjalnego, ekologicznego.

Komenda Miejska Policji w Katowicach zaprasza do oglądania programu

Policjanci zapraszają nie tylko seniorów do obejrzenia na stronie internetowej telewizji Silesia odcinka pt.: "Jak ustrzec się oszustów?". W nagraniu policjantka katowickiej komendy informuje o sposobie działania oszustów, których ofiarami najczęściej są osoby starsze. Emisja odcinków odbywa się również w każdy piątek o godzinie 08.20, a powtórki emitowane są w środy o 18.30 i w poniedziałki o 17.15. Niezależnie od dnia i godziny wszystkie dotychczas wyemitowane odcinki można obejrzeć na stronie internetowej Telewizji Silesia.
Nagrania powstają przy współpracy katowickich policjantów z Urzędem Miasta w Katowicach, Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Katowicach oraz telewizją Silesia w ramach programu profilaktycznego dla seniorów "Bezpieczna Przystań".

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.