Wiadomości z Katowic

Jak ustrzec się oszustów - program telewizyjny nie tylko dla seniorów!

  • Dodano: 2020-10-28 08:00, aktualizacja: 2020-11-03 07:00

Wychodząc naprzeciw nowym okolicznościom w jakich się znajdujemy w czasie pandemii, kiedy bezpośrednie spotkania z seniorami obecnie są ograniczone lub niemożliwe, katowiccy policjanci wraz z partnerami podjęli współpracę z telewizją TVS w ramach projektu „Srebrne Katowice”.

Za pośrednictwem telewizji i krótkich reportaży Policja edukuje w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa m.in.: w domu, przez telefon, w przestrzeni publicznej, przeciwpożarowego, finansowego, socjalnego, ekologicznego.

Komenda Miejska Policji w Katowicach zaprasza do oglądania programu

Policjanci zapraszają nie tylko seniorów do obejrzenia na stronie internetowej telewizji Silesia odcinka pt.: "Jak ustrzec się oszustów?". W nagraniu policjantka katowickiej komendy informuje o sposobie działania oszustów, których ofiarami najczęściej są osoby starsze. Emisja odcinków odbywa się również w każdy piątek o godzinie 08.20, a powtórki emitowane są w środy o 18.30 i w poniedziałki o 17.15. Niezależnie od dnia i godziny wszystkie dotychczas wyemitowane odcinki można obejrzeć na stronie internetowej Telewizji Silesia.
Nagrania powstają przy współpracy katowickich policjantów z Urzędem Miasta w Katowicach, Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Katowicach oraz telewizją Silesia w ramach programu profilaktycznego dla seniorów "Bezpieczna Przystań".

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również