Wiadomości z Katowic

Katowiccy policjanci kolejny raz wsparli akcję #GaszynChallenge!

  • Dodano: 2020-06-19 08:30, aktualizacja: 2020-06-19 08:37

Tym razem policjanci z Komisariatu Policji VI w Katowicach włączyli się w akcję wspierającą chłopca chorego na SMA #GaszynChallenge, przyjęli wezwanie do pomocy z Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Katowicach, zrobili po 10 pompek, wsparli zbiórkę dla chłopca i do dalszej pomocy nominowali: Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Katowicach, Komendę Miejską Policji w Tychach i Zarząd Wojewódzki Niezależnego Samorządowego Związku Zawodowego Policjantów w Katowicach.

Policjanci z Komisariatu Policji VI w Katowicach otrzymali nominację oz Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Katowicach . Wyzwanie zainicjowane zostało przez strażaków z Gaszyna, a jego zasady są bardzo proste. Wystarczy zrobić 10 pompek, a także wspomóc minimalną kwotą 5 złotych zbiórkę dla chłopca. Akcję można wesprzeć również bez fizycznego udziału, wtedy jednak minimalna kwota wpłaty to 10 zł. Ukończone wyzwanie upoważnia do nominowania trzech kolejnych podmiotów, które w przeciągu 48 godzin wykonają zadanie. Akcja ma na celu przede wszystkim wsparcie kosztownego leczenia małego mieszkańca Galewic, ale także promocję zdrowego stylu życia.

Wykonaniem części fizycznej zajęli się policjanci z Komisariatu Policji VI w Katowicach, a w zbiórkę pieniędzy włączyli się wszyscy funkcjonariusze jednostki.

ZOBACZ NAGRANIE

Do dalszej pomocy nominowali zostali: Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Katowicach, Komendę Miejską Policji w Tychach i Zarząd Wojewódzki Niezależnego Samorządowego Związku Zawodowego Policjantów w Katowicach.

W pomoc może włączyć się każdy. Zbiórka trwa do 30 czerwca 2020 r.

https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge?fbclid=IwAR1CB5jQic2m7tYGugdrWLcbLpX4jm2xQI4IDbx-B6BU1hUw6V1yKK0TBfg

https://www.siepomaga.pl/wojtus

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.