Wiadomości z Katowic

Katowice: Koszmarny wypadek. Samochód osobowy zmiażdżony przez Tira!

  • Dodano: 2020-01-27 14:45

Koszmarny wypadek w Katowicach przy ulicy Szarych Szeregów.

Samochód osobowy wjechał pod ciężarówkę – kierująca Toyotą Yaris została przetransportowana do szpitala śmigłowcem.

TOP 5 Silesia Flesz radzi, jak stracić fortunę i jak zrobić oborę w Obornikach?
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Wypadek w Katowicach Kostuchnie miał miejsce w poniedziałek, 27 stycznia. Na głównej ulicy dzielnicy Kostuchna w Katowicach przed godziną jedenastą, doszło do bardzo groźnego wypadku. Toyota Yaris zderzyła się z ciężarówką marki MAN. Ze wstępnych ustaleń wynika, że to kierująca samochodem osobowym wjechała pod ciężarówkę.

W wyniku tego wypadku poszkodowana jest jedna osoba. Kierująca toyotą musiała zostać wyciągnięta z auta, które znalazło się pod ciężarówką – wyjaśnia na łamach Dziennika Zachodniego sierż. szt. Maciej Bajerski z jednostki prasowej Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

Trzeba było wyciąć karoserię, by dostać się do zakleszczonej w aucie poszkodowanej. Kobieta została zabrana śmigłowcem LPR do szpitala. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało – dodaje na łamach Dziennika Zachodniego sierż. szt. Maciej Bajerski.

Wypadek w Katowicach spowodował spore utrudnienia i korki. Ulica Szarych Szeregów jest dalej zablokowana w obie strony, a utrudnienia mogą potrwać jeszcze nawet kilka godzin. Policjanci apelują, by kierowcy jechali do katowickiej Kostuchny przez Piotrowice lub z drugiej strony – przez Murcki.

W najbliższym czasie śledczy ustalą z czyjej winy doszło do wypadku – na razie ze wstępnych ustaleń wynika, że to kierująca pojazdem osobowym wjechała czołowo pod ciężarówkę.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.