Wiadomości z Katowic

Katowice: Zmiany na stanowisku kierowniczym w policyjnej jedynce

  • Dodano: 2024-02-07 09:00

Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach mł. insp. Arkadiusz Stępień wprowadził nowego zastępcę komendanta w Komisariacie Policji I w Katowicach. Został nim nadkom. Tomasz Ilski, który na tym stanowisku zastąpił kom. Agnieszkę Jankowską.

Nowy zastępca komendanta w katowickim komisariacie

W związku ze zmianami kierownictwa komisariatów spowodowanymi odejściem oficerów na emeryturę, zmiany kadrowe nastąpiły również w Komisariacie Policji I w Katowicach. Podczas uroczystej zbiórki Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach mł. insp. Arkadiusz Stępień wprowadził zastępcę komendanta Komisariatu Policji I w Katowicach.

Obejmujący stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji I w Katowicach nadkom. Tomasz Ilski podziękował za zaufanie, jakim go obdarzono. Zastąpił on na tym stanowisku kom. Agnieszkę Jankowską, która zakończył pełnioną na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców stolicy Śląska służbę i przeszła na emeryturę.

Nadkom. Tomasz Ilski do służby w Policji przyjął się w 2004 roku. Przez całą swoją służbę związany jest z Katowicami. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Wydziale Sztab Policji Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. Od 2005 roku pracował w Wydziale Kryminalnym Komisariatu Policji VI w Katowicach, gdzie w 2016 roku został naczelnikiem wydziału kryminalnego. W 2021 roku objął stanowisko naczelnika wydziału dw. z przestępczością gospodarczą katowickiej komendy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również