Wiadomości z Katowic

Katowice: Zniszczyli elewację budynku. Nagrała ich kamera monitoringu

  • Dodano: 2019-07-26 10:00

Policjanci z Wydziału Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców katowickiej komendy poszukują dwóch mężczyzn podejrzewanych o zdewastowanie elewacji budynku przy ul. Gen. Hallera w Katowicach.

Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę monitoringu

Publikujemy zdjęcia i nagrania z wizerunkiem sprawcy. Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomoc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt w policjantami z Katowic. Policja gwarantuje anonimowość.

Do zdarzenia doszło w dniu 24 marca 2019 r. w Katowicach przy ulicy ul. Gen. Hallera. Sprawcy zdewastowali elewację budynku przy w Katowicach poprzez naniesieni farbą w sprayu napisów o charakterze kibicowskim. Straty wynoszą około 2000 złotych. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę monitoringu. Publikujemy zdjęcia i nagrania z monitoringu na którym został zarejestrowany wizerunek sprawców.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziałem Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Katowicach – siedziba Wydziału przy ulicy Lwowskiej 7 lub pod nr tel. 32 200 37 16, 32 200 37 00, 32 200 25 55.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.