Wiadomości z Katowic

Koniec darmowego, 2-godzinnego parkingu w Galerii Katowickiej. Chaos przy wyjeździe

  • Dodano: 2023-01-05 12:30

Od 1 stycznia zmieniły się zasady dot. parkowania na parkingu podziemnym Galerii Katowickiej. Kierowcy nie mieli pojęcia o zmianach, przez co przy szlabanach wyjazdowych zapanował chaos.

Zmiany po 7 latach

Dotychczas kierowcy mogli korzystać z darmowego parkingu na terenie GK przez 2 godziny – każda kolejna kosztowała 3 złote. Zmiany nadeszły wraz z początkiem nowego roku. Od 1 stycznia darmowe parkowanie możliwe jest tylko przez godzinę. Dodatkowo opłata za każdą kolejną godzinę wzrosła z 3 do 4 złotych. Nie stanowiłoby to problemu, gdyby nie fakt, że galeria nie poinformowała o tym dostatecznie swoich klientów, co spowodowało chaos podczas wyjazdu.

Niedoinformowani

Galeria Katowicka nie zadbała o dostateczne poinformowanie klientów o zmianach. Informacji o skróceniu darmowego parkingu na próżno było szukać w social mediach.  Z nowym cennikiem można było się zapoznać wjeżdżając na parking. Plakaty z informacjami znalazły się również na drzwiach wejściowych pomiędzy parkingiem a pasażem oraz na maszynach parkingowych. To jednak nie wystarczyło – wielu klientów musiało wycofywać się spod bramek wyjazdowych z powodu nieopłaconego biletu, co spowodowało spore zamieszanie. 

Warto pamiętać o zmianach wprowadzonych przez Galerię Katowicką – pozwoli nam to uniknąć nerwów i wracania się do biletomatu.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Rysiu

    Ktoś w ogóle chodzi do waginacenter? Przecież to wsiowa stodoła z [...]o sklepikami, które są w każdym podrzędnym centrum handlowym.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również