Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Mayday Poland - kultowy festiwal muzyki elektronicznej świętuje swoje 20-lecie! 

  • Dodano: 2019-10-11 06:30, aktualizacja: 2019-10-11 06:49

Już 10 listopada w katowickim Spodku, odbędzie się 20-sta edycja imprezy Mayday Poland. Na 3 scenach wystąpią najpopularniejsi DJ’e z całego świata, artyści z pierwszych edycji i nowatorskie Live Acty.  

Kto wystąpi na Mayday Poland?

Amelie Lens, Dubfire , DUNE, Fatima Hajji , Felix Kroecher, Joyhauser, Kai Tracid, Len Faki, Marco Baile, PETDuo  , Sam Paganini, Spartaque, Taucher oraz Westbam. 

Pierwsza edycja MAYDAY odbyła się w katowickim Spodku w roku 2000 i była imprezą ponadczasową i nowatorską. Od razu stała się prekursorem dla sceny muzyki techno w Polsce i wywarła niesamowite wrażenie: na olbrzymim parkiecie w katowickim Spodku 3.500 miłośników euforycznie przeżywało nowe brzmienie. Rok później MAYDAY gościło już dwukrotnie więcej fanów i utworzyło nową kulturę młodzieżową, która dla wielu stała się stylem życia a impreza MAYDAY w Polsce stała się ważną̨ częścią̨ historii muzyki techno. 

20 edycja Mayday to dla organizatorów ważny moment, wielkie wyzwanie i ogromne przedsięwzięcie. Od 20 lat przyciągają do katowickiego Spodka fanów marki Mayday. A jeżeli komuś mogłoby się wydawać, że na Mayday widział już wszystko, organizatorzy gwarantują, że w tym roku będzie inaczej!

Muzyczne emocje, genialny Line Up, techniczna perfekcja, skumulowana siła laserów, światła i najlepszego dźwięku, to tegoroczny Mayday w kilku słowach.
Zapraszamy!

Bilety & Info: www.mayday.plPatronem medialnym wydarzenia jest portal mojeKatowice.pl.
Patronat portalu mojeKatowice.pl

Mayday Poland - kultowy festiwal muzyki elektronicznej świętuje swoje 20-lecie! 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.