Wiadomości z Katowic

Mobilny punkt szczepień w Katowicach

  • Dodano: 2021-03-17 06:45, aktualizacja: 2021-03-17 06:50

Z myślą o osobach, których stan zdrowia uniemożliwia samodzielne dotarcie do stacjonarnego punktu szczepień lub skorzystanie z transportu organizowanego przez jednostki samorządu terytorialnego, stworzono mobilny punkt szczepień.

Mieszkaniec, który chciałby skorzystać z możliwości zaszczepienia się w domu, musi w pierwszej kolejności skontaktować się ze swoją poradnią lekarza rodzinnego. Następnie lekarz zgłasza zapotrzebowanie na zaszczepienie pacjenta do Szpitala Murcki, który kontaktuje się z pacjentem w celu umówienia terminu szczepienia.              

Na terenie Katowic szczepienia wyjazdowe realizuje Szpital Murcki Sp. z o.o. mieszczący się przy ul. Sokołowskiego 2 w Katowicach.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • gornik.r.sl.

    w polsce wszystko zamkniete,zlikwidowane,sprzedane obcemu kapitałowi nawet szczepionki trzeba sprowadzac by zaszczepic swoj lud to ci gospodarze czy z lewa czy z prawa......

  • Murckowiok

    Szkoda że szpital zapomnial o mieszkańcach swojej dzilnicy o starszych ludziach którzy mieszkaja w murckach jak groziło zamknięcie szpitala to wtedy mieszkańcy byli dobrzy a dziś ..... WSTYD DLA WŁADZ SZPITALA zostawili ludzi na lodzie .https://mojekatowice.pl/i,mobilny-punkt-szczepien-w-katowicach,200274,894924.html?fbclid=IwAR2hydvmk-c_sVCdJ3Sn3kwoPuCAoNSPjTxeS4h9IY_2H2x-GTaIA79SJNU#

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.