Wiadomości z Katowic

Monopoly Katowice już w sprzedaży! Będzie do zdobycia podczas sobotniej gry miejskiej

  • Dodano: 2021-10-21 07:15, aktualizacja: 2021-11-02 07:51

Za nami oficjalna premiera katowickiej wersji gry Monopoly. We wtorek popularna gra planszowa w nowej odsłonie trafiła do sprzedaży. Okazję do zdobycia planszówki będą mieli także uczestnicy sobotniej gry miejskiej – nagrodą będzie właśnie katowickie Monopoly.

Premiera już za nami

We wtorek, 19 października, od dawna zapowiadana katowicka wersja popularnej gry planszowej Monopoly trafiła do sprzedaży. Podczas oficjalnej premiery, w której udział wziął m.in. prezydent Katowic Marcin Krupa, ujawniono wygląd katowickiej planszy. Jakie miejsca z mapy Katowic będzie można kupić w grze? Są to takie obiekty jak Spodek, Muzeum Śląskie, Park Kościuszki, Galeria Libero, Fabryka Porcelany, Rynek czy Ulica Mariacka.

Weź udział w grze miejskiej!

Świetną okazją do zdobycia katowickiej wersji Monopoly jest udział w grze miejskiej, która odbędzie się w najbliższą sobotę (23 października). Pierwszych 100 uczestników, którzy zameldują się na mecie gry z kompletem wykonanych zadań i pieczątek otrzyma grę Monopoly Katowice. 10. osoba, która przekroczy metę, zdobędzie specjalną, limitowaną wersję gry z dedykowanymi pionkami.

W ramach gry miejskiej uczestnicy będą musieli wykonać 7 zadań, rozlokowanych w 7 lokalizacjach na terenie Katowic. Gra rozpocznie się punktualnie o godzinie 11:00 pod katowickim Spodkiem. Aby wziąć udział w wydarzeniu, konieczne są wcześniejsze zapisy pod adresem gramiejska@prc.pl

Monopoly

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.