Wiadomości z Katowic

"Muzyka marzeń na Zadolu" z Alyssą Kok i Jazzowymi Stanami Moniuszki. Zobacz zdjęcia!

  • Dodano: 2023-08-08 09:00

Niedzielny wieczór na Zadolu w Katowicach przyniósł niezapomniany koncert, który wprowadził zgromadzoną publiczność w magiczny świat dźwięków i emocji.

Podczas wydarzenia "Muzyka marzeń na Zadolu", fortepianowa wirtuozka Alyssa Kok z Singapuru oraz utalentowani muzycy Jazzowych Stanów Moniuszki stworzyli wyjątkowy klimat muzyczny, pomimo kapryśnej pogody. Wydarzenie, zorganizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego w Katowicach, spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony niezastąpionej publiczności.

Wzruszający recital i jazzowe interpretacje Moniuszki

Alyssa Kok, uzdolniona pianistka z Singapuru, urzekała obecnych recitalem fortepianowym, który wypełnił przestrzeń wspaniałymi dźwiękami. Jej mistrzowskie opanowanie klawiatury i emocjonalne wykonanie skradło serca słuchaczy. Kolejnym magicznym akcentem wieczoru były jazzowe opracowania utworów Stanisława Moniuszki, zaprezentowane przez zespół Jazzowych Stanów Moniuszki. Bartosz Kalicki na fortepianie, Karolina Śleziak śpiewająca oraz Kwintet Śląskich Kameralistów stworzyli niezwykłe aranżacje, łącząc klasykę z nowoczesnym brzmieniem jazzu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również