Wiadomości z Katowic

"Ninja Warrior Polska": W najbliższym odcinku wystąpi mieszkaniec Katowic

  • Dodano: 2021-03-15 10:15, aktualizacja: 2021-03-15 12:35

Przed nami 3. odcinek programu "Ninja Warrior Polska". Kolejni nieustraszeni śmiałkowie rzucą wyzwanie przeszkodom na najsłynniejszym torze świata. Wśród nich znalazł się zawodnik z Katowic! Jego wyczyny będziemy mogli śledzić 16 marca o godz. 20:05 w Polsacie.


"Ninja Warrior" - światowy fenomen

"Ninja Warrior" jest światowym fenomenem, który narodził się 22 lata temu w Japonii. Wymaga od uczestników hartu ducha, pomysłowości i wspaniałej sprawności fizycznej. Najważniejszym zadaniem, o którym marzy każdy uczestnik "Ninja Warrior", jest wspięcie się na imponującą górę Midoriyama, czyli "zieloną górę". W nagrodę czeka aż 150 tysięcy złotych! Droga do głównej wygranej jest jednak ekstremalnie wymagająca. 

W każdym z odcinków z torem mierzy się trzydziestu dwóch śmiałków, których umiejętności najpierw weryfikuje tor eliminacyjny z sześcioma przeszkodami. Dziesięciu najlepszych awansuje do strefy półfinałowej, a tylko czwórka z każdego odcinka zapewni sobie awans do wielkiego finału.

Tor eliminacyjny "Ninja Warrior Polska" składa się z sześciu wyjątkowo trudnych przeszkód: "pięciu kroków", "ognistego pierścienia", "wirującego mostu", "wiszących półek", "wiszącej drabiny" i "krzywej ściany". Natomiast tor półfinałowy tworzą: "lot Tarzana", "trasa pająka", "ruchomy drążek", "spirala Ninji" i "przeprawa przez komin". Czas na pokonanie trasy jest nielimitowany. Ważne jest, jak daleko i w jakim czasie dojdzie zawodnik.

W jutrzejszym odcinku "Ninja Warrior Polska" wystąpi zawodnik z Katowic. Poznajcie go bliżej. 


Łukasz Bobryk

32-letni Łukasz Bobryk z Katowic to manager, trener, a także nauczyciel wychowania fizycznego. Jego pasją jest wspinaczka – na swoim koncie ma zdobycie Mont Blanc, Grossglockner Zugspitze, Gran Paradiso. Z pewnością lubi doświadczenia ekstremalne – stąd udział m.in. w Ironman 70.3 Gdynia. Nigdy dotąd nie pokonywał podobnych przeszkód jak w "Ninja Warrior Polska". Kilka lat temu był uczestnikiem w programie "Fort Boyard".


Herosi z województwa śląskiego

Oprócz katowiczanina w jutrzejszym odcinku zobaczymy jeszcze trzech mieszkańców województwa śląskiego: Damiana Woźniaka z Rudy Śląskiej na co dzień pracujący jako magazynier,  Grzegorza Konickiego z Rudy Śląskiej, który prowadzi własny biznes oraz Krzysztofa Budzisza z Bytomia, który pracuje na kopalni jako sztygar zmianowy. Ich wyczyny będziemy mogli śledzić 16 marca o godz. 20:05 w Polsacie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również