Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Nowy market budowlany na terenie Huty Baildon?

  • Dodano: 2017-10-29 14:30

Zgoda na budowę jest, teren firma miała w rękach od dawna. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem pojawi się u nas nowy sklep budowlany.

Właściwie to nie nowy, bo sieć gości w naszym kraju od lat. Kolejny – to właściwe słowo – sklep Leroy Merlin powstanie na terenie po wyburzonych halach na pohutniczym terenie.

Obiekt powstanie przy ul. Johna Baildona będzie gmachem wystawienniczo-handlowo-usługowym, uzupełnionym o... parking na dachu.

Jak podaje Wyborcza.pl, jeszcze kilka lat temu magistrat kategorycznie zaprzeczał tego typu inwestycjom zasłaniając się planem zagospodarowania przestrzennego. Ten najwidoczniej się zmienił, skoro hala sklepowa jest już możliwa do zrealizowania.


Co na to mieszkańcy? Czekamy na Wasze opinie pod artykułem. Potrzebny nam kolejny tego typu obiekt, skoro kilka innych, w tym dwa tej samej sieci, znajdziemy w promieniu 10 kilometrów?

Najnowsze informacje z Katowic w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Mieszkanka Katowic

    Dramat. Kolejne budy handlowe na terenie de facto muzeum. Jak można być takim ignorantem, nasze miasto zupełnie nie dba o nasze dziedzictwo.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.