Wiadomości z Katowic

Podejrzani o kradzież pieniędzy z mieszkania przy ul. Karliczka. Rozpoznajesz ich?

  • Dodano: 2019-12-27 09:30

Publikujemy wizerunek kobiety i mężczyzny podejrzewanych o to, że w dniu 22 października 2019 roku z mieszkania w Katowicach przy ul. Karliczka ukradli gotówkę.

Jeżeli rozpoznajesz podejrzewanych, skontaktuj się z policjantami z V komisariatu w Katowicach pod nr tel. 32 200 37 00, 32 200 37 18 lub pod adresem e-mail: kp5katowice.ka.policja.gov.pl

Kryminalni z V komisariatu w Katowicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży gotówki. Do zdarzeń doszło 22 października 2019 r. w mieszkaniu przy ul. Karliczka w Katowicach. Podejrzewany mężczyzna i kobieta weszli do mieszkania starszej kobiety pod legendą „ na szklankę wody” i ukradli gotówkę. Wizerunek podejrzewanych o kradzież pieniędzy zarejestrował monitoring.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące ich rozpoznać lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości podejrzewanych osób proszone są o kontakt z policjantami z V komisariatu pod nr tel. 32 200 37 00, 32 200 37 18 lub pod adresem e-mail: kp5katowice.ka.policja.gov.pl

Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Szakalczarny

    Ja bym tam ich nie karal, tylko odebrał prawo do korzystania z opieki do końca życia. Wtedy by się nauczyli co to znaczy zarobić na chleb.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.