Wiadomości z Katowic

Podejrzany o przywłaszczenie portfela i płatność cudzą kartą. Rozpoznajesz go?

  • Dodano: 2020-04-16 07:15, aktualizacja: 2020-04-16 07:30

Publikujemy wizerunek podejrzewanego o przywłaszczenie portfela wraz z dokumentami i kartą płatniczą, a także kradzież pieniędzy poprzez płatność przywłaszczoną kartą płatniczą.

Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się z policjantami z Komisariatu VI Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 38 91, 47 851 38 50 lub e-mail: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl Gwarantujemy anonimowość.

ZOBACZ NAGRANIE

Policjanci z Komisariatu VI Policji w Katowicach prowadzą sprawę przywłaszczenia portfela z dokumentami wraz z kartą płatniczą. Do przywłaszczenia doszło 14 lutego 2020 roku w Katowicach w rejonie dworca PKS. Ponadto utraconą kartą dokonano płatności zbliżeniowych. Wizerunek podejrzewanego o przywłaszczenie portfela oraz kradzież pieniędzy poprzez płatności zbliżeniowe zarejestrował monitoring jednego z bankomatów w centrum Katowic.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzewanego mężczyzny, widocznego na nagraniu prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu VI Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 38 91, 47 851 38 50 lub e-mail: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl

Gwarantujemy anonimowość!

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Kasia

    W mieście nie ma innego monitoringu ulic czy firm koło których przechodził ten człowiek? Jakiś monitoring w tramwaju, autobusie nawet jak przejeżdżał to mógł uchwycić go by było wiadomo w którym kierunku się udawał..

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.