Wiadomości z Katowic

Policjanci poszukują zaginionej Anny Szczepaniak

  • Dodano: 2020-05-27 08:15, aktualizacja: 2020-05-28 07:07

Zawierciańscy policjanci poszukują 37-letniej Anny Szczepanik.

Zaginiona 18 marca br. przebywała ze swoim bratem w rejonie katowickiego rynku. Tam rodzeństwo się rozdzieliło. Do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Dziś zgłoszono jej zaginięcie. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu prosimy kierować pod nr tel. 47 853 52 55 lub tel. alarmowy 112.Zaginiona Anna Szczepanik ma 160 cm wzrostu, średnią budowę ciała krótkie, proste, ciemne włosy i niebieskie oczy. Mieszkanka Lgoty Murowanej 18 marca br. przebywała ze swoim bratem w rejonie katowickiego rynku. Tam rodzeństwo się rozdzieliło. Od tego dnia kobieta nie nawiązała kontaktu z rodziną. Dziś zgłoszono jej zaginięcie.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o pilny kontakt z zawierciańskimi policjantami - telefon 47 853 52 55 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 112.

Wszelkie informacje można przekazać także za pomocą poczty elektronicznej kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

Informujemy, że dalsze publikowanie wizerunku i danych osoby poszukiwanej (zaginionej) po ustaleniu miejsca pobytu lub uchyleniu podstawy prawnej jest nielegalne.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.