Wiadomości z Katowic

Policjanci z Katowic przejęli 1000 porcji amfetaminy

  • Dodano: 2019-03-12 09:45

Policyjni wywiadowcy z katowickiego oddziału prewencji, pełniąc służbę na terenie Katowic, zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę.

Jego zdenerwowanie nie było bezpodstawne. W reklamówce, wśród rzeczy osobistych mężczyzny, policjanci znaleźli amfetaminę, z której można było przygotować ponad 1000 „działek” dilerskich.

Podejrzanemu za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi teraz kara do 10 lat więzienia

Policyjni wywiadowcy z katowickiego oddziału prewencji, którzy wspomagają mundurowych z całego województwa śląskiego, tym razem pełnili służbę w Katowicach. Podczas patrolu w centrum miasta zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Podczas legitymowania był on wyraźnie podenerwowany i nie stosował się do poleceń. W czasie kontroli saszetki i reklamówki mężczyzny, mundurowi znaleźli foliowe pakunki z białą substancją oraz wagę jubilerską ze śladami białego proszku. Mężczyzna usiłował wmówić policjantom, że wagę znalazł na jednej z ulic Katowic, a biały proszek, to po prostu... mąka. Wywiadowcy nie dali wiary jego słowom i szybko ustalili, że substancja ta, to amfetamina w ilości pozwalające na przygotowanie z niej aż 1000 porcji dilerskich. Teraz, za posiadanie znacznej ilości narkotyków, zatrzymanemu grozi kara do 10 lat więzienia.

Zatrzymany z amfetaminą w Katowicach

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.