Wiadomości z Katowic

Posiadał znaczną ilość narkotyków. Katowiczanin zatrzymany przez policję

  • Dodano: 2019-12-13 10:30

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową katowickiej komendy zatrzymali mieszkańca Katowic, który posiadał znaczną ilość narkotyków.

W mieszkaniu 32-latka stróże prawa znaleźli ukrytą marihuanę, z której można było przygotować ponad 200 "działek" dilerskich. Wobec zatrzymanego prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

Za przestępstwo to grozi kara do 10 lat więzienia

W miniony wtorek 10 grudnia "antynarkotykowi" z katowickiej komendy uzyskali informację, że mieszkaniec jednej z południowych dzielnic Katowic może posiadać  w mieszkaniu znaczną ilość narkotyków. Gdy policjanci zapukali do drzwi 32-latka, był on na tyle zaskoczony wizytą stróżów prawa, że nie zdążył pozbyć się dowodów przestępstwa. Po przeszukaniu mieszkania policjanci znaleźli sporą ilość marihuany, z której można było przygotować ponad 200 „działek” dilerskich. Wobec mężczyzn prokurator nadzorujący sprawę zastosował środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. 32-letniemu mieszkańcowi Katowic grozi za to kara do 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.