Wiadomości z Katowic

Poszukiwany mieszkaniec Katowic zatrzymany z narkotykami

  • Dodano: 2019-12-11 10:00

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową katowickiej komendy zatrzymali poszukiwanego mieszkańca Katowic, znajdując przy nim jednocześnie narkotyki.

Pomocne w sprawie okazało się rozpoznanie dzielnicowego z katowickiej „dwójki”. Zatrzymany trafił już do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę roku więzienia. Za posiadanie narkotyków grozi mu kolejne 3 lata „odsiadki”.

Pod koniec listopada policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Katowicach zatrzymali 34-letniego mieszkańca Katowic, który posiadał w swoim mieszkaniu narkotyki. Stróże prawa znaleźli u niego marihuanę i amfetaminę, z których można było przygotować prawie 300 „działek” dilerskich. Okazało się także, że mężczyzna jest poszukiwany przez sąd do odbycia kary roku więzienia za wcześniej popełnione przestępstwo. Pomocne w sprawie okazało się działanie dzielnicowego z Komisariatu Policji II w Katowicach, który wcześniej uzyskał informację o miejscu pobytu zatrzymanego i fakcie, że może on posiadać przy sobie narkotyki. 34-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę. Dodatkowo za posiadanie narkotyków grożą mu kolejne 3 lat więzienia. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Jupi

    Stos!

  • Hasiok

    Wypuszczą go za dwa dni. Dalej będzie dilował i odpali obiecaną działkę prokuratorowi i sędziemu. A, że prokuratura i sądy w Katowicach są skompromitowane przez samego Ministra Sprawiedliwości, to nie zdziwi mnie taki scenariusz. Średnio co kilka miesięcy jadąc komunikacją miejską mam okazję usłyszeć rozmowę mu podobnych, co byli zatrzymani, zwolnieni i nawet nie kryją się specjalnie prowadząc głośne rozmowy ze swoimi kolegami.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.