Wiadomości z Katowic

Rozbój z użyciem noża w Katowicach. Rozpoznajesz sprawcę?

  • Dodano: 2019-11-27 10:00

Publikujemy wizerunek podejrzewanego o rozbój przy użycia noża w sklepie przy ul. Lelków w Katowicach.

Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 20 00, 32 200 23 03 lub pod adresem e-mail: kryminalny@katowice.ka.policja.gov.pl.
 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach prowadzą sprawę rozboju z użyciem noża. Do zdarzenia doszło 13 listopada 2019 r. około godz. 22.30 w sklepie spożywczym przy ul. Lelków 3 w Katowicach. Podejrzewany mężczyzna przy użyciu noża zastraszył dwie osoby znajdujące się w sklepie. Grożąc im użyciem noża zażądał wydania gotówki z kasy, którą następnie przywłaszczył. Wizerunek podejrzewanego zarejestrował monitoring. Ustalono również rysopis mężczyzny: wiek około 25-30 lat, krępej budowy ciała, jasny kolor oczu i zakrzywiony nos. Podejrzewany ubrany był w czarna bluzę z kapturem z logo koloru czerwono-zielono-żółtego na wysokości lewej strony klatki piersiowej, czarne spodnie dresowe, szare buty sportowe z biała podeszwą, czarny szal – chusta zasłaniająca twarz i rękawiczki koloru – szaro-czarnego z zielonymi przeszyciami.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 20 00, 32 200 23 03 lub pod adresem e-mail: kryminalny@katowice.ka.policja.gov.pl.

Gwarantujemy anonimowość.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.