Wiadomości z Katowic

Strefa rekreacyjna między biurowcami oddana do użytku. Jest dostępna dla każdego

  • Dodano: 2021-08-19 08:00, aktualizacja: 2021-08-19 10:02

Już na wstępnych projektach kompleksu biurowego Face2Face zaznaczano, że pomiędzy budynkami powstanie strefa rekreacyjna z dużą ilością zieleni. Mimo że budynki oddano do użytku w 2020 roku, tworzenie patio na świeżym powietrzu zakończono dopiero teraz.

Nowoczesne patio gotowe

Firma Echo Investment ogłosiła, że strefa rekreacji, która powstała między budynkami na granicy Załęża i Śródmieścia jest gotowa do użytku. Znajdują się w niej boiska do koszykówki i siatkówki, leżaki, hamaki oraz przestrzeń do spożywania posiłków. Całość dopełnia sad wiśniowy i spora ilość zieleni. Teren zajmuje powierzchnię około 4 tysięcy m2. Mimo że budynki wchodzące w skład kompleksu Face2Face oddano do użytku w 2020 roku, patio ukończono dopiero rok później. Cały kompleks, łącznie ze strefą rekreacyjną został zaprojektowany przez Grupę 5 Architekci.

patio katowice 1

Przestrzeń dla każdego

Czy z nowoczesnego patio będą mogli korzystać wyłącznie najemcy przestrzeni biurowych? Firma Echo Investment oznajmiła, że na teren nowo powstałej strefy rekreacji będzie mógł wejść każdy. Nieco sprzeczne informacje znajdują się w regulaminie boisk, z którego jasno wynika, że możliwość korzystania z nich mają wyłącznie najemcy. Rzeczniczka prasowa Echo Investment zapewniła jednak, że atrakcje znajdujące się w strefie rekreacyjnej są dostępne dla każdego, a regulamin wkrótce zostanie zmieniony.

Strefa rekreacyjna między biurowcami oddana do użytku. Jest dostępna dla każdego

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.