Wiadomości z Katowic

Święta bez Czekolady? Nie istnieją! Market Czekolady i Prezentów w Szybie Wilson

  • Dodano: 2020-11-27 09:00, aktualizacja: 2020-12-07 10:21

Wszyscy poszukujemy prezentów. Z tej okazji zapraszamy Państwa do udziału w Market Czekolady i Prezentów 5-6 grudnia 2020 w Galerii Szyb Wilson w Katowicach

Uczcimy Mikołajki, degustując przepyszne, oryginalne, ale i te tradycyjne czekolady, praliny i słodycze!

W Galerii Szyb Wilson zgromadzą się producenci czekolady i słodyczy z całej Polski. Na miłośników czekolady czekać będą stoiska pełne niesamowitych smaków, kształtów i kolorów.

Ponadto pojawią się producenci pięknych designerskich rzeczy tj. ceramika, tkaniny, lampy, zabawki, strefa wellness. Czekolada i sztuka, to godne siebie zawodniczki. To będzie istny raj dla koneserów oraz miłośników ładnych rzeczy i smacznych słodyczy. Magiczne aranżacje i stoiska pełne cudownych prezentów, którymi traficie nawet w najbardziej wymagające gusta.

Zachęcamy również, aby przyłączyli się Państwo do akcji krwiodawstwa pt. "Oddaj krew za torbę słodyczy z Millano Group”. Wiemy, że w dobie covidu szczególnie brakuje krwi, dlatego mamy okazję sprawić prezent komuś, kto najbardziej potrzebuje naszego wsparcia i pomocy.

Tabliczki czekolady i słodycze trafią do honorowych dawców krwi, biorących udział w akcji społecznej "Oddaj krew za torbę słodyczy z Autokar krwiodawstwa będzie czekał na płycie pod Galerią Szyb Wilson w niedzielę 6 grudnia w godzinach 10.00 - 15.00.

Będziemy przestrzegać wszystkich zaleceń sanitarnych i środków ostrożności

Mierzenie temperatury, dezynfekcja rąk i obowiązek maseczki w Markecie Czekolady i Prezentów, będzie dużo bezpieczniejszy, niż zwykła wizyta w Galerii Handlowej.

Na zwiedzających przygotowaliśmy strefę Food Trucków, zapraszamy na House Of Burger Tybetańskie Pierożki Momo Mexico Foodtruck Fritka.pl I oraz czekoladowy przyjaciel Love Churros! Market Czekolady i Prezentów 5-6 grudnia 2020/Katowice/ Galeria Szyb Wilson zachwyci wszystkich niezależnie od wieku, a zapach czekolady będzie czuć w całym mieście.

Katowice, cieszymy się, że się znowu zobaczymy! Przyjdźcie na zakupy!

W sprawie stoisk wystawienniczych, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 730210619 oraz wspolpraca@weform.com.pl

Dołączajcie do wydarzenia i udostępniajcie, aby Wasi znajomi również zaplanowali tegoroczne Mikołajki z nami.

Przy wejściu opłata covidowa 5 zł. od osoby dorosłej. Dzieci wstęp bezpłatny. Serdecznie zapraszamy, z nami poczujesz Magię ŚwiątPatronem medialnym wydarzenia jest portal mojeKatowice.pl.
Patronat portalu mojeKatowice.pl

Święta bez Czekolady? Nie istnieją! Market Czekolady i Prezentów w Szybie Wilson

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.