Wiadomości z Katowic

"Sylwestrowa Moc Przebojów" znowu odbędzie się na Stadionie Śląskim!

  • Dodano: 2019-11-20 10:45

W sylwestrową noc oczy całej Polski będą ponownie zwrócone w kierunku Chorzowa! Na Stadion Śląski po raz kolejny odbędzie się Sylwestrowa Moc Przebojów z telewizją Polsat.

Informację o tym, że "Sylwestrowa Moc Przebojów" odbędzie się na Stadionie Śląskim, przekazali dziś Jakub Chełstowski - marszałek województwa śląskiego, Krzysztof Ibisz - znany prezenter Telewizji Polsat, która jest współorganizatorem przedsięwzięcia, oraz Marcin Krupa - prezydent Katowic, które będą współorganizatorem imprezy.

To będzie druga "Sylwestrowa Moc Przebojów" z Polsatem organizowana na Stadionie Śląskim. Przed rokiem do "Kotła Czarownic" przyszło 40 tysięcy osób. We wcześniejszych latach impreza była organizowana na scenie przed Spodkiem. Przeniesiono ją ze względu na organizowany w Katowicach szczyt klimatyczny. Władze województwa śląskiego i Katowic doszły do wniosku, że ze względu na sukces frekwencyjny zeszłorocznego Sylwestra należy w tym roku ponownie zorganizować imprezę w Kotle Czarownic.

Oficjalnie nie znamy jeszcze nazwisk wszystkich artystów, którzy pojawią się na scenie Stadionu Śląskiego podczas imprezy sylwestrowej. Jednak jak podaje Radio ESKA, przed wielotysięczną publicznością wystąpią:

  • Zespół Feel
  • Sławomir i Kajra
  • Captain Jack
  • Long&Junior
  • La Bouche
  • DJ Bobo

A kogo Wy chcielibyście zobaczyć podczas tegorocznego Sylwestra? Piszcie w komentarzach!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.