Wiadomości z Katowic

Targi "NATURA 2021 zdrowie i uroda"

  • Dodano: 2021-10-04 12:15, aktualizacja: 2021-10-18 13:52

Targi „NATURA 2021 zdrowie i uroda”, które odbędą się 9 i 10 października 2021 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, mają na celu pokazanie i promowanie wszelkich przejawów dbania o zdrowie własne i kondycję naszej planety, przy użyciu naturalnych metod, znanych od wieków, lecz często już zapomnianych. Znajdzie się więc na targach miejsce dla wszystkich, którzy w szeroko pojętym znaczeniu holistycznie podchodzą do dbania o zdrowie własne jak i innych oraz dążą do przywrócenia równowagi ekologicznej i energetycznej na naszej Ziemi.

Kilkadziesiąt stoisk targowych zaciekawi swoją ofertą odwiedzających, którzy będą mogli dowiedzieć się na temat wielu preparatów zdrowotnych i kosmetycznych, można też będzie dokonać zakupów w promocyjnych w cenach targowych. Będzie krystalicznie czysta i zdrowa woda, ajurwedyjska medycyna prosto z Indii, naturalne preparaty medyczne i suplementy, zioła, probiotyki najnowszej generacji, CBD, konopie, miody, oleje, olejki i zapachy, naturalne kosmetyki i wiele, wiele innych prozdrowotnych preparatów. Będzie też można kupić mnóstwo książek w „zdrowej księgarni” oraz sprawdzić stan swojego organizmu na wiele sposobów. Dodatkowo, a może nawet przede wszystkim podczas targów „NATURA 2021 zdrowie i uroda”, będzie można pochłonąć olbrzymią dawkę wiedzy na temat własnego zdrowia jak i zdrowia naszej planety, uczestnicząc w wykładach i warsztatach, które przez całą sobotę i niedzielę, będą towarzyszyć targom. Trudno jest spośród dwudziestu zaplanowanych wykładów wybrać kilka do zaprezentowania, gdyż wszystkie są bardzo interesujące i wartościowe, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Ale spróbujmy wybrać np. siedem: „Życie po gwarancji czyli 35+ i co dalej? - Remigiusz Szczepaniak, Lekarstwo na raka istnieje! Badania dr J.Budwig – Zbigniew Bańkowski, Dietetyczne mity i fakty – Andrzej Kawka, Ajurweda medycyną przyszłości – Grzegorz Ludera, Żywienie; instrukcja obsługi człowieka, dieta optymalna i ketogeniczna - Ewa Łukaszek-Gwóźdź, Paradygmaty: utrwalać czy obalać? Leczenie czy zdrowienie? – Stanisław Olszewski Zdrowie zaczyna się od jelit - odżywianie na poziomie komórkowym - Ilona Wężyk – Caba.

Pełna agenda wykładów i warsztatów oraz więcej informacji o targach wraz z biletami na stronie www.targinatura.com

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.