Wiadomości z Katowic

Tragiczny finał poszukiwań 25-latka w Katowicach. Policja odnalazła zwłoki mężczyzny

  • Dodano: 2020-07-22 10:45

Niestety, poszukiwania zaginionego młodego mężczyzny w Katowicach, o których informowaliśmy wczoraj mają tragiczny finał. Policja odnalazła zwłoki poszukiwanego 25-letniego mężczyzny.

Czytaj także: Katowice chcą pozwać do sądu organizatorów marszu nacjonalistów

Policjanci z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach zakończyli poszukiwania 25-letniego mężczyzny – poinformowali policjanci z KMP Katowice.

Zwłoki 25-latka odnaleziono w rejonie, w którym od niedzieli prowadzone były zakrojone na szeroką skalę poszukiwania.

Wykluczono udział osób trzecich, jednak jak zawsze w takich przypadkach ciało zostało zabezpieczone do dyspozycji prokuratora – powiedziała nam Agnieszka Żyłka z KMP Katowice.

Poszukiwania zaginionego 25-latka ruszyły w Katowicach w niedzielę, 19 lipca. Wtedy zrozpaczeni rodzice mężczyzny zgłosili jego zaginięcie policji. Rodzice 25-latka w minioną sobotę wyjechali na weekend. Wrócili do domu kiedy nie mogli w żaden sposób skontaktować się z synem. Niestety, w domu znaleźli jedynie jego dokumenty i rzeczy osobiste, jego samego jednak nie było.

Zaalarmowano natychmiast policję, ruszyły zakrojone na szeroką skalę poszukiwania mężczyzny w Katowicach. Jak informuje portal www.katowice24.info – służby ograniczyły na początku teren poszukiwań terenu, w rejonie ulic Wiertniczej, Leopolda, Bohaterów Monte Cassino oraz magazynu sklepu Agata.

Na pograniczu Bogucic, Dąbrówki Małej i Zawodzia, 25-latka szukali policjanci, strażacy a także psy wyszkolone do poszukiwań ludzi.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • dramat

    W Polsce mamy straszne statystyki dotyczące samobójstw, szczególnie wśród mężczyzn. Może wreszcie ktoś by się zajął tym problemem? Chyba coś jest nie tak, na mapie Europy jesteśmy prawdziwą wyspą samobójców, z roku na rok więcej ludzi odbiera sobie życie.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.