Wiadomości z Katowic

Tragiczny finał poszukiwań 25-latka w Katowicach. Policja odnalazła zwłoki mężczyzny

  • Dodano: 2020-07-22 10:45

Niestety, poszukiwania zaginionego młodego mężczyzny w Katowicach, o których informowaliśmy wczoraj mają tragiczny finał. Policja odnalazła zwłoki poszukiwanego 25-letniego mężczyzny.

Czytaj także: Katowice chcą pozwać do sądu organizatorów marszu nacjonalistów

Policjanci z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach zakończyli poszukiwania 25-letniego mężczyzny – poinformowali policjanci z KMP Katowice.

Zwłoki 25-latka odnaleziono w rejonie, w którym od niedzieli prowadzone były zakrojone na szeroką skalę poszukiwania.

Wykluczono udział osób trzecich, jednak jak zawsze w takich przypadkach ciało zostało zabezpieczone do dyspozycji prokuratora – powiedziała nam Agnieszka Żyłka z KMP Katowice.

Poszukiwania zaginionego 25-latka ruszyły w Katowicach w niedzielę, 19 lipca. Wtedy zrozpaczeni rodzice mężczyzny zgłosili jego zaginięcie policji. Rodzice 25-latka w minioną sobotę wyjechali na weekend. Wrócili do domu kiedy nie mogli w żaden sposób skontaktować się z synem. Niestety, w domu znaleźli jedynie jego dokumenty i rzeczy osobiste, jego samego jednak nie było.

Zaalarmowano natychmiast policję, ruszyły zakrojone na szeroką skalę poszukiwania mężczyzny w Katowicach. Jak informuje portal www.katowice24.info – służby ograniczyły na początku teren poszukiwań terenu, w rejonie ulic Wiertniczej, Leopolda, Bohaterów Monte Cassino oraz magazynu sklepu Agata.

Na pograniczu Bogucic, Dąbrówki Małej i Zawodzia, 25-latka szukali policjanci, strażacy a także psy wyszkolone do poszukiwań ludzi.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • dramat

    W Polsce mamy straszne statystyki dotyczące samobójstw, szczególnie wśród mężczyzn. Może wreszcie ktoś by się zajął tym problemem? Chyba coś jest nie tak, na mapie Europy jesteśmy prawdziwą wyspą samobójców, z roku na rok więcej ludzi odbiera sobie życie.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.