Wiadomości z Katowic

U jednej z pracownic Społem w Katowicach wykryto koronawirusa

  • Dodano: 2020-07-06 08:15, aktualizacja: 2020-07-06 08:39

Sklep Społem przy ul. Chorzowskiej w Katowicach został zamknięty. Powodem takiego obrotu sprawy jest wykrycie u jednej z pracownic zakażenia SARS-COV2.

Podjęto odpowiednie kroki i procedury bezpieczeństwa. Sklep ponownie zostanie otwarty 6 lipca

Właściciele sieci Społem poinformowali o przykrej sprawie. Jedna z pracownic sklepu przy ul. Chorzowskiej ma koronawirusa. W związku z tym sklep został zamknięty, a pozostali pracownicy znajdują się w kwarantannie oraz przejdą testy na obecność SARAS-COV2. Zutylizowano również część asortymentu, który mógłby zagrozić klientom i pracownikom.

Zutylizowaliśmy artykuły świeże, sprzedawane luzem oraz przeprowadziliśmy dezynfekcję sklepu przez firmę specjalizującą się w tym zakresie – czytamy na Facebooku Społem.

Właściciele sieci informują jednocześnie, że sklep ponownie zostanie otwarty dla klientów już w poniedziałek 6 lipca. Zapewniają również, że wdrożono już dawno wszelkie potrzebne i obowiązkowe procedury bezpieczeństwa w dobie pandemii, a w sieci sklepów jest bezpiecznie.

Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek podczas dokonywania zakupów. Przed rozpoczęciem zakupów prosimy o dezynfekcję rąk odpowiednimi płynami, w które wyposażony jest każdy z naszych sklepów. Takie działania mają wpływ zarówno na ochronę zdrowia Państwa jak i naszych oddanych pracowników - czytamy na Facebooku Społem.  

Ponad to sklepy Społem jak większość im podobnych zapewniają płyny do dezynfekcji rąk dla klientów. Pandemia koronawirusa w Polsce trwa, a na Śląsku sytuacja się poprawia. Od początki epidemii w Polsce potwierdzono ponad 35 tys. zakażeń SARS-COV2.


Źródło: TVS

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.