Wiadomości z Katowic

Wirtualny bieg dla Piotra

  • Dodano: 2020-12-03 10:45

Wczoraj ruszył wyścig do Laponii, dedykowany aspirantowi sztabowemu Piotrowi Glencowi.

W biegu mogą wziąć udział wszyscy ludzie dobrej woli, a szczególnie liczymy na mundurowych – policjantów, strażaków, strażników miejskich, żołnierzy. Każdy może wpłacić min. 30 zł i ruszyć w stronę celu – mając do przebiegnięcia 4800 metrów (biegiem w terenie, na bieżni domowej, chodem lub nordic walking), dołączamy do sztafety mającej za cel osiągnąć 4800 kilometrów, czyli wyścig do Laponii i z powrotem.

Każdemu z nas może przydarzyć się wypadek

Dobrze wiedzieć, że możemy wtedy liczyć na pomoc i wsparcie. Policjanci i żołnierze, przyjaciele aspiranta Piotra Glenca, zachęceni jego walką i nadzieją na powrót do zdrowia, wpadli na pomysł wirtualnego biegu charytatywnego.

Jako przyjaciele dzielnicowego z Cieszyna prosimy o wsparcie zbiórki środków na rehabilitację człowieka, który nie żąda pomocy, sam walczy z przeciwnością losu. To my w jego imieniu prosimy o przyłączenie się do inicjatywy, w której, poprzez udział, sami poprawiamy swoją kondycję i zdrowie. Można przesyłać na facebookowym funpage’u biegu „poMOCdlaPiotraGlenca”, będą pozdrowieniem dla innych uczestników oraz zachętą do dalszej walki dla naszego kolegi.

REGULAMIN BIEG DLA PIOTRA

Wirtualny bieg dla Piotra

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również