Wiadomości z Katowic

Wyniki weryfikacji wniosków na lokale przy ul. Leopolda w Katowicach

  • Dodano: 2020-04-20 08:00, aktualizacja: 2020-04-20 08:13

Zakończona została procedura naboru i weryfikacji wniosków o zawarcie umowy najmu lokali mieszkalnych w ramach inwestycji przy ul. Leopolda 17, 17A w Katowicach, realizowanej przez Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.

Ta miejska oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców

Na 51 dostępnych lokali mieszkalnych zgłosiło się ponad 190 potencjalnych najemców.

Spośród wszystkich wniosków 170 zweryfikowano pozytywnie i przyznano odpowiednią liczbę punktów tworząc tym samym listę najemców. 21 wniosków zostało ocenionych negatywnie ze względu na niespełnienie wymogów formalnych lub wymaganych kryteriów. Zanonimizowana lista najemców dostępna jest w niżej załączonym pliku. Ze względu na zapowiadaną możliwość przyznania 51 lokali pracownicy TBS Sp. z o.o. będą od 20 kwietnia br. kontaktować się telefonicznie z wnioskodawcami, którzy zajęli miejsca od 1. do 51. na liście najemców – aby dopełnić wszelkich formalności. W przypadku rezygnacji z chęci najmu lokalu lub niespełnienia wymogów formalnych wnioskodawcy z miejsc od 1. do 51. – pracownicy TBS będą kontaktować się z kolejnymi wnioskodawcami według miejsca na liście najemców.

Uprzejmie prosimy o cierpliwość, ponieważ Spółka będzie kontaktowała się z wnioskodawcami według kolejności wynikającej z listy najemców. Oczywiście pracownicy będą podejmować co najmniej kilka prób kontaktu w różnych okresach. Jednocześnie informujemy, że z uwagi na panującą epidemię, w trosce o zdrowie Państwa oraz pracowników Spółki, podpisywanie umów, do odwołania stanu epidemii, odbywać się będzie drogą elektroniczną.

Google NewsSubskrybuj mojeKatowice.pl z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również