Wiadomości z Katowic

Wyszła na spacer ze swoim 3-letnim synem mając 3 promile alkoholu w organizmie

  • Dodano: 2021-02-10 07:00, aktualizacja: 2021-02-10 07:05

3 promile alkoholu miała w organizmie 29-letnia kobieta, która wyszła na spacer ze swoim 3-letnim synem. O pijanej matce policjanci zostali powiadomieni przez katowickich strażników miejskich. Dziecko przekazano pod opiekę ojca, a kobieta została osadzona w policyjnym areszcie. Czynności w sprawie trwają.

W poniedziałek około godziny 19.30 katowiccy policjanci otrzymali informację o nietrzeźwej matce, która wyszła na spacer z 3-letnim synem.

Niestety kompletnie pijana kobieta nie potrafiła nawet iść o własnych siłach

Siedzącą na chodniku przy ulicy Żelaznej zauważyli ją mieszkańcy Katowic. Obok opartej o budynek kobiety biegał zapłakany chłopiec. Natychmiast została powiadomiona straż miejska, która wezwała policjantów z VII komisariatu, a także karetkę pogotowia. Dziecko, któremu na szczęście nic się nie stało, zostało przekazane pod opiekę ojca. Natomiast pijana kobieta została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Badanie trzeźwości wskazało, że miała 3 promile alkoholu w organizmie. Dzisiaj przedstawiono jej zarzut narażenia na niebezpieczeństwo swojego syna, za co grozi jej kara do 5 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.