Wiadomości z Katowic

Wznowienie obsługi Karty Dużej Rodziny w Katowicach

  • Dodano: 2020-06-02 07:45, aktualizacja: 2020-06-02 08:15

Szanowni Państwo, informujemy, że od dnia 1 czerwca br. wznowiona została bezpośrednia obsługa Karty Dużej Rodziny w tutejszym urzędzie.

Osobiste złożenie wniosku o przyznanie Karty, bądź jej odbiór możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30 przy zachowaniu obowiązujących wymogów sanitarnych (środki ochrony). Ograniczona jest także liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu.

Jednocześnie w dalszym ciągu zachęcamy Państwa do elektronicznego składania wniosków o przyznanie Karty Dużej Rodziny przy pomocy aplikacji eWnioski na portalu Empatia (https://wnioski.mpips.gov.pl), o ile Wnioskodawca posiada bezpieczny podpis elektroniczny weryfikowany kwalifikowanym certyfikatem lub podpis elektroniczny złożony z wykorzystaniem Profilu Zaufanego ePUAP, w obu formach: plastikowej i elektronicznej lub tylko elektronicznej.


Złożenie wniosku o wydanie Karty w obydwu formach, tj. plastikowej i elektronicznej pozwoli na korzystanie z formy elektronicznej Karty do czasu odbioru Karty plastikowej.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.