Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Wznowiono przyjmowanie ofert w trybie MAŁYCH GRANTÓW od organizacji pozarządowych ​

  • Dodano: 2020-05-27 07:45, aktualizacja: 2020-05-26 08:03

W związku ze stopniowym znoszeniem przez rząd ograniczeń wprowadzonych z powodu pandemii koronawirusa, informujemy o możliwości składania ofert na realizację zadań publicznych składanych przez organizacje pozarządowe w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, tzw. „małe granty".

Jednocześnie w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Katowic, do których skierowane są zadania publiczne, prosimy organizacje pozarządowe o planowanie działań umożliwiających zachowanie wszelkich środków ostrożności oraz o uwzględnienie wszystkich wytycznych i procedur wprowadzonych na czas epidemii.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z wydziałami merytorycznymi Urzędu Miasta Katowice współpracującymi z organizacjami pozarządowymi.

Dane kontaktowe są dostępne na stronie www.katowice.eu/dla-mieszkańca/zaangażuj-się/współpraca-z-ngo/kontakt

Sposób składania ofert:

Mając na uwadze terminy ustawowe na rozpatrywanie ofert składanych w trybie małych grantów, ofertę należy wypełnić elektronicznie w generatorze eNGO: https://katowice.engo.org.pl/male-granty, a następnie wygenerować dokument w formie pliku pdf i złożyć w wersji papierowej do wystawionej tymczasowo skrzynki podawczej w budynku Rynek 1 (Biuro Obsługi Mieszkańców). 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.