Wiadomości z Katowic

Za nami uroczystości związane z odejściem w stan spoczynku komendanta nadinsp. Rabsztyna

  • Dodano: 2024-01-15 08:30, aktualizacja: 2024-01-15 08:47

W piątek odbyły się oficjalne uroczystości związane z odejściem w stan spoczynku Komendanta Wojewódzkiej Policji w Katowicach, nadinsp. Romanem Rabsztynem, który po 34 latach służby zakończył swoją karierę. Jego ostatnie 3 lata pracy to okres kierowania największym garnizonem policyjnym w Polsce.

Chwile pożegnań i podsumować w KWP Katowice

Podczas swojej długoletniej służby Komendant Rabsztyn wykazywał się nie tylko profesjonalizmem, ale także wrażliwością na potrzeby społeczności. Jego zaangażowanie w różne inicjatywy przyczyniło się do zwiększenia świadomości bezpieczeństwa w mieście oraz aktywnego udziału mieszkańców w tworzeniu lepszej przestrzeni życiowej.

Prezydent Katowic, Marcin Krupa, wyraził swoją wdzięczność za lata współpracy oraz oddanie na rzecz miasta. Podziękował także zastępcy Komendanta, insp. Markowi Nowakowskiemu, który również przeszedł w stan spoczynku.

Dziękuję za lata współpracy i oddanie na rzecz miasta. Wyrażam także najwyższe uznanie za poświęcenie i wkład w rozwój Śląskiego Garnizonu. Życząc wszystkiego co najlepsze w kolejnych latach - napisał Marcin Krupa, prezydent Katowic na swoim FB.

Na stanowisko p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach został wyznaczony insp. Mariusz Krzystyniak, dotychczasowy I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach. Prezydent Krupa życzył mu powodzenia na nowej drodze i wyraził przekonanie, że czas jego kierownictwa przyniesie wiele sukcesów.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również