Wiadomości z Katowic

Zaginął 34-letni Sylwester Suszek

  • Dodano: 2022-03-15 11:30

Katowiccy policjanci poszukują 34-letniego Sylwestra Suszka. Mężczyzna zaginął 10 marca, gdy po zakończonym spotkaniu biznesowym odjechał w nieznanym kierunku. Od tamtej chwili nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które mają informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego katowickiej komendy lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. alarmowego 112.

Poszukiwania zaginionego Sylwestra Suszka

Policjanci z Wydziału Kryminalnego katowickiej komendy miejskiej poszukują zaginionego 34-letniego mieszkańca Katowic. Sylwester Suszek 10 marca 2022 roku  wyjechał  rano z domu na spotkanie biznesowe do Czeladzi. Po jego zakończeniu około godziny 15:00 odjechał w nieznanym kierunku. Od tamtej chwili nie nawiązał on kontaktu z rodziną.

W dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany czarne buty sportowe z pomarańczowymi elementami, oliwkowo-czarną kurtkę z żółtym paskiem, niebieskie jeansy i czarną bluzę. Mężczyzna miał przy sobie małą torbę - saszetkę przewieszaną przez ramię.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z policjantami komendy miejskiej w Katowicach pod nr tel. 47 85 125 55, 47 85 120 00, e-mail: kryminalny@katowice.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. alarmowego 112.

Komentarze (3)    dodaj »

  • binance

    oddawaj moje bitcoiny wuju!!!

  • shitcoin

    Może z Jackiem Jaworkiem pojechał na wycieczkę

  • Jan

    A przypadkiem nie odnalazł się w Rybniku?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.