Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Zmiany kadrowe w katowickim garnizonie

  • Dodano: 2018-02-08 08:30, aktualizacja: 2018-02-08 09:39

Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach podinspektor Arkadiusz Konowalski uroczyście wprowadził w katowickich komisariatach na stanowiska nowych komendantów oraz zastępców.

Kierowanie Komisariatem Policji VII w Katowicach przejął nadkom. Marcin Wieczorkiewicz. Zastępcą komendanta katowickiej „jedynki” został nadkom. Tomasz Spychalski, natomiast zastępcą komendanta "czwórki" podinsp. Robert Drążek. Na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji V w Katowicach został powołany nadkom. Przemysław Nocoń.

Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach podinsp. Arkadiusz Konowalski odwiedził katowickie komisariaty. Powodem było powołanie nowego kierownictwa w czterech katowickich komisariatach.

Kierowanie Komisariatem VII Policji w Katowicach przejął nadkom. Marcin Wieczorkiewicz, dotychczasowy zastępca Komendanta Komisariatu Policji I w Katowicach.

Na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji I w Katowicach został powołany nadkomisarz Tomasz Spychalski, który wcześniej pełnił funkcję zastępcy komendanta w "czwartym" komisariacie.

Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji IV w Katowicach został podinspektor Robert Drążek, który dotychczas służył w bytomskiej komendzie miejskiej, na stanowisku Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego.

Zmiany nastąpiły również w Komisariacie Policji V w Katowicach. Na stanowisko Zastępcy Komendanta został powołany nadkomisarz Przemysław Nocoń, dotychczasowy Zastępca Komendanta Komisariatu Policji II w Chorzowie.

Obejmując stanowiska, nowi komendanci  podziękowali za wyróżnienie. Zobowiązali się jednocześnie do dbania o dobre relacje ze współpracownikami oraz do wytężonej pracy na rzecz kierowanych jednostek, w tym służby dla bezpieczeństwa mieszkańców miasta Katowic.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.