Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Allegro smart - co to jest?

  • Dodano: 2019-08-01 09:15

Nie płać za każdym razem za koszty dostawy kupowanych produktów!

Jeżeli jesteś użytkownikiem allegro, na pewno zauważyłeś, umieszczony przy niektórych ofertach sprzedaży znaczek z hasłem "smart" i białym wykrzyknikiem w pomarańczowej łezce. Co on oznacza?

Allegro Smart - tania przesyłka

Najkrócej rzecz ujmując, jest to sposób, dzięki któremu nie musisz każdorazowo doliczać opłaty za przesyłkę podczas zakupów na allegro. Uiszczasz ja raz na miesiąc lub raz w roku, a potem wszystkie swoje zakupy możesz odbierać w paczkomatach lub punktach odbioru bez doliczania dodatkowych kosztów. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy często korzystają z tego serwisu aukcyjnego. Warto mieć na uwadze, że usługa Smart dotyczy zakupów, których łączna wartość od jednego sprzedawcy wynosi co najmniej 40 zł. Jednak ilość przesyłek w opłaconym terminie jest nielimitowana. Możesz zatem zamawiać nawet kilka dziennie i za żadną dodatkowo nie zapłacisz.

Koszt usługi Smart wynosi 8,99 zł przy opłacie miesięcznej, jednak pamiętaj, że w tej opcji możliwa jest jedynie płatność kartą. Wykupując abonament na cały rok, zapłacisz jedynie 49 zł i nie ma znaczenia jaki rodzaj płatności preferujesz.

Wygodny odbiór i zwrot paczki

Swoje zakupy możesz kierować do punktów pocztowych w Twojej okolicy, popularnych kiosków, sklepów sieciowych, stacji benzynowych, a także do paczkomatów inPost. Paczkomat pozwala ci na dużą elastyczność, bowiem możesz z niego skorzystać o dowolnej porze dnia i nocy. Jest to również miejsce, w którym możesz dokonać darmowego zwrotu zakupionego towaru, jeśli jest niezgodny z opisem lub wadliwy. W przypadku, gdy Twoja paczka dotarła do któregoś z punktu odbioru, zwrot możesz nadać na dowolnej poczcie, również bezpłatnie w ramach usługi Smart. Zwrotom nie podlegają listy polecone.

Okazje dla klientów Smart

Wykupując usługę Smart otrzymujesz jednocześnie wiele możliwości i promocji, do których nie mają dostępu inni użytkownicy platformy. Każdego dnia o godzinie 20:00 startują nowe okazje. Towary, które w ramach tej akcji możesz nabyć są ograniczone ilościowo. Nie możesz kupić więcej niż jedną sztukę na jedno konto. Bogata oferta zawiera jednak zarówno artykuły do domu, samochodu, kosmetyki, jak i produkty dziecięce, zabawki, gadżety i mnóstwo inspirujących pomysłów na prezent dla kogoś bliskiego.

Allegro Smart - jak zostać użytkownikiem?

Aby korzystać z możliwości jakie daje Smart Allegro, wystarczy, że wybierzesz wariant miesięczny lub roczny, a także sposób płatności. W przypadku opłaty miesięcznej, będzie to karta, w przypadku zaś rocznej może być również przelew lub Blik. Zapoznaj się z regulaminem usługi, zaakceptuj go, a następnie kliknij "kupuję i płacę". Od razu po sfinalizowaniu transakcji Twoja usługa jest aktywna i możesz z niej korzystać. W sytuacji, gdy zwykle płacisz za swoje zakupy kartą, masz możliwość zapisania jej szczegółów na swoim koncie, kolejne transakcje będą wówczas przebiegały błyskawicznie.

Jeżeli nie jesteś przekonany, brak Ci pewności co do tego, czy taka usługa jak allegro Smart sprawdzi się w Twoim przypadku, możesz ją wypróbować. Allegro gwarantuje zwrot pieniędzy jeżeli w ciągu 30 dni postanowisz zrezygnować z tej oferty.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.