Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Dlaczego fotobudka to najlepsza atrakcja na wesele

  • Dodano: 2019-01-23 17:00

Organizowanie własnego wesela to bardzo duże przedsięwzięcie dostarczające mnóstwo emocji. Każda przyszła młoda para pragnie dobrze ugościć swoich bliskich i przyjaciół, zadbać o atrakcje, dzięki którym ich wesele pozostanie w pamięci na długo. Jedną z najmodniejszych atrakcji na współczesnych weselach jest fotobudka.

Fotobudka na wesele

Co kilka lat pojawiają się jakieś nowe hitowe atrakcje na wesela. Jakiś czas temu były to na przykład tak zwane wiejskie stoły, potem fontanny z płynną czekoladą i owocami. Obecnie taką gorącą atrakcją jest fotobudka, którą można wynająć na kilka godzin albo na całą noc. Fotobudka na weselu z pewnością zawsze robi ogromną furorę wśród gości. Cieszą się z niej zarówno dzieci i młodzież, ale też starsi goście. Bardzo chętnie korzystają z niej pary z małymi dziećmi, aby zrobić sobie pamiątkowe rodzinne zdjęcie z wesela przyjaciół czy kogoś bliskiego. Poza tym fotobudka to możliwość zrobienia sobie zdjęcia z parą młodą. Jednym słowem wynajem fotobudki umożliwia zorganizowanie kompletnego zaplecza fotograficznego na imprezie. Obecny fotograf zwykle pracuje tylko przez kilka godzin, a zatem na późniejsze godziny imprezy fotobudka sprawdzi się idealnie. To właśnie dzięki niej można zrobić sobie humorystyczne zdjęcia, które w wydrukowanej formie otrzyma się na pamiątkę.

Źródło: https://freakfotobudka.pl/pl/

Humorystyczne zdjęcia z wesela

Gdy wynajmuje się fotobudkę, w pakiecie otrzymuje się szereg różnych ciekawych akcesoriów, dzięki którym można wystylizować się do zdjęć. Najczęściej są to na przykład zabawne kolorowe peruki albo przerysowane duże okulary, które przykłada się do twarzy, trzymając za specjalny patyczek. Zestaw takich akcesoriów umożliwia wykonanie humorystycznych i zabawnych zdjęć, jednak oczywiście z fotobudki można korzystać też bez takich przebieranek. Ciekawą opcją jest to, że wydruk zdjęć otrzymuje się od zaraz. W dobie dzisiejszych czasów, gdy większość zdjęć ma się w formie cyfrowej, wydrukowane zdjęcie ma szczególne znaczenie. Co do samego zapisu cyfrowego zdjęć wykonanych w fotobudce, wynajmująca ją na swoją imprezę para młoda otrzyma zapis, dzięki czemu młodzi będą mieć piękną pamiątkę ze swojej imprezy. Wynajem fotobudki na kilka godzin to wydatek około 1000 zł, przy tak wielu kosztach związanych z organizowaniem wesela nie jest to naprawdę zbyt dużo, a udana zabawa z fotobudką jest po prostu gwarantowana. Goście bardzo lubią tą atrakcję i chętnie korzystają z fotobudki. Wynajmując fotobudkę ma się najczęściej nielimitowaną liczba zdjęć w pakiecie, a zatem wszyscy chętni będą mogli z niej skorzystać.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.